Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mik azok az ételek amiket nem...

Mik azok az ételek amiket nem állsz le főzni, mert időigényes és jobban jössz ki ha rendeled esetleg finomabban csinálják? Nem pizzára gyrosra hamburgerre gondolok.

Figyelt kérdés

2022. jún. 14. 20:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
91%

Halászlé, pacalpörkölt, panírozott cuccok, tegnap is karfiolt rántottam, hát halál...


Ha lehetne rendelni csak úgy öhönt, mákos nudlit, káposztás sztrapacskát, hagymás dödöllét, tuti rendszeresen venném, de én itt, megyeszékhelyen még nemigen láttam egyiket sem. Ezek elkészítése macerás és hosszadalmas.

2022. jún. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
61%

Nekem a krumplis tészta ilyen. Nagyon szeretem, de finomság-energia arányosan abszolút nem éri meg nekem, azt inkább kajáldában eszek ha megkívánom.

Egyébként szeretek főzni.

2022. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
80%

#22 vagyok

Eszembe jutott még egy: a rántott dolgok. Azokból mirelitet veszek és csak bedobom sülni, gyűlölök panírozni.

2022. jún. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
89%

Fánk.


Imádom a fánkot, de kettő darabnak nem áll neki az ember, inkább megveszem.


(Februárban van a szülinapom, olyankor anya szokott sütni egy nagy adag fánkot, de ezt nem lehet eljátszani minden második héten.)

2022. jún. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
89%
24. Én a kókusz kockával vagyok így, és nem kényelemből. Csak nem szeretem annyira hogy egy egész tepsivel eltüntessek.
2022. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk a pacal, mert csak apukám szereti, 1-2 adagot pedig nem lehet csinálni.


És a halászlé, mert azt meg csak ő és én szeretjük, anyu és a testvérem nem.

2022. jún. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
74%

Pacal.


A lasagne meg kb. 25 perc :D, hacsak nem te nyújtod a tésztát.


De semmi olyasmit nem vagyok hajlandó, ami felett órákig ott kell állni.

2022. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
95%
Általában ázsiai kajáknál fordul elő, mint pl. a pho leves aminek a levét 12 órán át kéne főzni, de koreai, thai és kínai konyhában is vannak ilyenek. Szoktam otthon is ázsiai ételeket főzni, de inkább egyszerűbbeket, de akármit csinálok, nem lesz olyan, mint az eredeti. Egyébként szeretek főzni és a pepecselés sem idegen számomra - pl. tésztaételekhez én gyúrom és nyújtom a friss tésztát, nem használok üveges vagy konzerv hozzávalókat, de az ázsiait nem tudom ugyanúgy reprodukálni.
2022. jún. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Ázsiai kaják nekem is.
2022. jún. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
63%

Van amit nem tudok jól elkészíteni pl. halászlé, pedig imádom.

De nem rendelek, nem adok érte annyit, inkább nem eszem.

Semmit nem rendelek.

2022. jún. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!