Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik ételek azok, amit a...

Melyik ételek azok, amit a gyerekek többsége szeret?

Figyelt kérdés
Pizzán kívül! ;)

2022. júl. 3. 10:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
15%
spenót, sóska, kelbimbófőzelék
2022. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
15%
és a brokkoli
2022. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%

Meg kell nézni, miket adnak gyerek menü néven a különböző éttermek. 90%-ban ilyen olyan tészták(pl bolognai spagetti), rántott hús sült krumplival, az se baj, ha nem színhús, hanem valamilyen nuggets, esetleg Cordon Bleu. De szóba jöhet még rántott hal vagy sajt is.

Nem véletlenül ezeket adják, a válogatós gyerekekkel a legjobb, ha nem pont egy étteremben próbál a szülő új dolgokat kipróbáltatni.

2022. júl. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk az oviban a borsófőzelék is nagy ász volt. Az egy zöldséges étel, amit tapasztalatom szerint a legtöbb gyerek szívesen megeszik.


Mákos tészta, diós tészta is népszerű.


#9, a legtöbb gyerekről volt szó. A te unokáid a kivételekhez tartoznak. Én is szerettem a tökfőzeléket, spenótot gyerekként is, de nem ez a tipikus.

2022. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
31%
A felsoroltakon kívül a legtöbb gyerek rajong a menzás kukoricafőzelékért.
2022. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
19%

14!


Nincs unokám.

2022. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
92%

Mindig tudtam, hogy az én gyerekem nem normális 😂

Utálja a palacsintát, bolognait, pizzát. Spenót, kelkáposzta bármilyen formában, tökfőzelék...

2022. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Finomfőzelék! Na az még egy nagy hányinger.
2022. júl. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
77%

Én gyerekként nem értettem, miért nem szeretik az osztálytársaim a finomfőzeléket. Hisz a nevében is benne van, hogy finom 😂

A kérdésre válaszolva bolognai spagetti, rántott csirke, sült krumpli, paradicsomleves, édességek, ezeket sok gyerek szereti. Személyes kedvencem volt a túrós derelye!

2022. júl. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
93%
Tejbegríz, vajas-mézes kenyér vagy zsemle, bundás zsemle, zöldborsó leves vagy főzelék, alma, csak úgy, őszibarack, ha érett.
2022. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!