Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egy tejszínes-fokhagymás...

Egy tejszínes-fokhagymás csirkéhez rizs, vagy tésztaköret passzol jobban?

Figyelt kérdés
és az alapján hogy milyen későn éhezel meg utána (glikémiás index?) melyik ideálisabb? nem tudom sajnos túlbonyolítani, csirkemell meg egy főzőtejszín az adott és alapfűszerek, ezért gondoltam hagyma-fokhagyma dologra, az akad
2022. szept. 2. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Rizsre szavaznék, és hagynám a tejszínt. Egy kis salátával, vagy céklával finom is lenne, de a koviubi is játszhat
2022. szept. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kérést vettem. negatív! a tejszín nélkülözhetetlen
2022. szept. 2. 23:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Értelek, és jó étvágyat kívánok hozzá! Tessék itt a recept, ha még nem késő :D [link]
2022. szept. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Az, amelyiket jobban megkivánod.
2022. szept. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Én biztos rizst (vagy bulgurt) ennék hozzá. Esetleg belekeverni zöldborsót, mert szeretem.


Nekem a tészta ilyen tokány/pörkölt jellegű dolgokhoz valamiért sose passzolt, hiába adják úgy a menzán is. Akkor főzök ilyesmihez tézstát ha nagyon sietek, amúgy nem. És zok is a nehezebb, paprikásabb ízvilágúhoz pl paprikás, porkolt

2022. szept. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Passzol hozzá mind a kettő,amelyiket szívesebben megennéd azt főzz hozzá.
2022. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő jó hozzá, amit jobban szerettek.
2022. szept. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg csak ízlés kérdése.
2022. szept. 4. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
tésztával és zöldhagymával tökéletes. Múltkor próbáltam ki, már egy hete így eszem. Kedvenc ételem lett, csak ezt eszem, imádom!!
2022. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!