Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Virsli kelt tésztában -...

Virsli kelt tésztában - milyen recept jó?

Figyelt kérdés

A neten sok receptet találtam, de annyira eltérnek az összetevök, hogy teljesen összezavarodtam.

Akinek van kipróbált receptje, kérem, ossza meg velem.

Elöre is köszönöm.



2022. szept. 7. 21:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
33%
Ehhez nem kell recept sem. Veszel egy nagy bagettet, középen meglékeled és beleteszed a főtt virslit. Mellé nyomász mustárt vagy amivel szereted enni. Egsön!
2022. szept. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a legtöbb hasznos volt.

Ami nem, az, hogy a neten található pár recept, amit kipróbáltam régebben, nem volt igazán jó, túl száraz, morzsás lett. (És nem a sütövel vagy velem van baj, a recept nem volt igazi).

A bármilyen kelt tészta megint nem az, amit kerestem, mert sok édes, túl lágy vagy túl kemény, és a végeredmény megint csak nem lett jó.

A 11-es válasza meg nem az, amit kérdeztem, nem hotdogot akarok, hanem tésztában sült virslit, tehát nem bagettbe tett virsli a cél.

Akik tényleg a kérdésre válaszoltak, azoknak különösen köszönöm a segítséget.

2022. szept. 8. 07:53
 13/22 anonim ***** válasza:
59%
Ezek is neten található receptek.
2022. szept. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Igen, csak ezek ki vannak próbálva - rengeteg, ami a neten van, az nincs! -, és nekem éppen az volt a lényeges, hogy valódi visszajelzéseket kapjak.
2022. szept. 8. 08:08
 15/22 anonim ***** válasza:
57%

Amit tegnap írtam az #5-ben az nálunk kb. 100x kipróbált. :)

persze kérdés, hogy mit értesz túl lágy vagy túl kemény, stb. alatt.


Ha túl lágynak találod az olajos v. vajas tésztát, akkor csináld zsiradék nélkül. Akkor jobban hasonlítani fog a tejes bolti kiflire.

Ha meg túl kemény, akkor több zsiradék kell hozzá.

2022. szept. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
26%

Általánosságban igaz, hogy ha kipróbált tuti jó receptet keresel akkor a következő emberektől

Limara (pékáru)

Bebepiskóta (sütik)

Dolce far niente hun (sütik)

Minden anzsy konyhája, annuskám, szoky, chili vanilia, street kitchen

Biztos vannak még, de ezekkel sosem foghatsz mellé

2022. szept. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
20%

"Igen, csak ezek ki vannak próbálva"

Vagy nincsenek. Én pl rendszeresen bemásolok ilyen kérdésekhez random recepteket a netről, lehetőleg a jó sokadik találati oldalról. Meg mások is kb csak kimásolnak 1-1 google találatot.


"rengeteg, ami a neten van, az nincs!"

Vagy de, merthogy az előresorolt receptek mind népszerűek.


"nekem éppen az volt a lényeges, hogy valódi visszajelzéseket kapjak"

Erre sokkal kevésbé van rálátásod itt, mint akár a google keresővel, akár egy recept oldal top találataival.


Tehát összefoglalva a fentieket: csupán végtelenül fölösleges bohóckodás ez a kérdésed (is).

2022. szept. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
79%

17: szerintem sincs jelentősége, hogy valaki bemásol egy receptet, mint "saját beváltat", vagy linkel egy olyat, amit ő már többször elkészített.


Nekem is megvan a saját, amit az #5-ben linkeltem, de nem kezdem el fejből bepötyögni, hanem rákerestem a neten, és egy ctrlV-vel itt is van.

2022. szept. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
10%
#18: Ha elolvasod még egy párszor a kommentemet, lehet, hogy a mondandót, lényeget is sikerül megérteni belőle.
2022. szept. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

A 17-es csak kötözködni meg trollkodni jár ide, nem tudom, miért nem tiltották még ki, a legjobb, ha egyáltalán nem fogallkozik vele senki, nem érdemes.

Szerencsére a válaszolók többsége normálisabb nála és tényleg segíteni akar.

A többieknek köszönöm a segítséget, a 16-osnak meg külön azt, hogy felsorolta a jó oldalakat, ezzel is sokat segített nekem is, meg ha valaki má keres valami sütöset, neki is.

2022. szept. 8. 11:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!