Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Holnap egy olasz férfival...

Holnap egy olasz férfival lesz randim,és neki kell főzzek.?

Figyelt kérdés

Szeretnék neki valami olaszos kaját főzni , vegetáriánus.

Arra gondoltam hogy előetelkent csinálok egy egyszerű Bruscettat ( de a kenyérre először teszek mozarellat és csak utána teszem rá a paradicsomot ) teszek még a tanyerra szőlőt,diót.... nem tudom még mit szokás....



De főetelkent mit csináljak? Van valami ötletetek,esetleg egy jól bevallt recept ? Q tengeri herkentyűket nem szeretem ,arra gondoltam hogy valami tészta felet kellene készíteni. Esetleg valami tejszínes,...... nem tudom .tejszínes , zöldséges tészta? Ez nem hangzik túl jól... minden ötletert halas vagyok .



2022. szept. 27. 20:24
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne olasz ételt készíts, hanem olyat, amit kipróbáltál és jól el tudod készíteni.
2022. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem az ágyban főzd meg inkább :) Jó szexelést!
2022. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ne olaszost főzz neki, mert világgá fog szaladni!


Az olasz srácok az anyukájuk főztje után nem esznek meg akármit... És az olasz konyha SZENT számukra. úgyhogy "olaszos" kaját főleg ne csinálj.


Miért nem valami jó magyar kajával akarod elkápráztatni?

2022. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ne olasz kaját csinálj, hanem valami hazait, amit otthon nem kapna. Biztos, hogynértékelné az igyekezeted, de hacsak nem vagy olaszkaja-expert, akkor nem lesz hazai hangulata a dolognak. Inkább valami magyarost, olyat, amit otthon nem kapna.
2022. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
#1, megelőztél :)
2022. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Tejterméket fogyaszt?


De én a helyedben nem próbálkoznék olasz étellel, annak csak bukás lesz a vége.

2022. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, semmiképp se olasz kaját készíts. Főzd meg a kedvenc, bejáratott vega recepted, hidd el, jobban fogja értékelni.
2022. szept. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszát. Az a gond hogy 27 évesen megfozok sok mindent de azert nem vagyok egy konyhatünder. Gondoltam egy egyszerű bruscettat csak nem cseszek el ,meg egy tésztát sem nehéz elkészíteni. Az a gond hogy Kb azt sem tudom hogy írjak a vegetarianust, és holnap mégis valamit hús nélkül kell készítenem. Ez hatalmas bukás lesz,előre látom. Már arra is gondoltam hogy rendelek valamit és atteszem q tepsibe és úgy teszek mintha én csináltam volna. Szeretném lenyűgözni, a konyhában (is ) :-)
2022. szept. 27. 20:43
 9/40 anonim ***** válasza:
30%
minek? úgyis az anyja véleménye számít, mamma pedig nem akar magyar menyet
2022. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Ez igazából csak egy szexkapcsolat,legalábbis azt hiszem . Ez lesz a második randink. Tudom ,sokan nem főznenek semmit a helyemben de én szeretném megvendegelni
2022. szept. 27. 20:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!