Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írnáto'k nekem alacsony kcal...

Írnáto'k nekem alacsony kcal tartalmú ebéd ötletek?

Figyelt kérdés

Mindenképp húsos legyen nem tudok hús nélkül étkezni...


Amit nem tudok megenni aza rizs, tészta, kenyér ezeket utálom. Helyette eszek bulgurt kölest kuszkuszt stb.

Zöldségekből utálom a spárgát, a tököt és mindenféle főzeléket gyűlölök. Inkább párolva eszem őket mintsem főzelékként.

Halak közül egyedül a harcsát szeretem meg a tonhalat a többit nem.

Húsból szinte mindent egyedül a darált pulykát nem bírom megenni nem tudom meg magyarázni miért mert a pulyka combot simán megeszem de ha le van darálva nem megy :D

Illetve a belsőségek közül a sertés májat rühellem meg a vesét ilyesmiktől hányok.


Diétázom/életmódot váltottam de teljesen kifogytam az ötletekből.


Köszi ha tudsz segíteni :)

Étel érzékenységem nincs.



2023. jún. 7. 17:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#8 ezek nagyon jók hálásan köszönöm 😍


#9 nem aza bajom vele :)

Hányingert kapok attól ahogy készül, lényegében a főtt zöldséget meg a fozolevet surusitjuk be egy olajos ki pirult lisztes keverékkel?????(rántás) Hát szét hányom az agyam 🤣🤣🤣🤣

Tökéletesen készítem páromnak aki imádja, én meg közben össze okádom magam ahogy készítem neki de ő imádja én tisztelem és szeretem.

Számomra a habarás is undorító.

Főzeléket is számtalan helyen ettem és sehol se jött be de kelljen már bizonygatnom hogy miért nem szeretem :)

Mondjuk itthon tényleg ilyenek az emberek...meg kínálnak és mondom hogy köszönöm nem szeretem vagy nem kérek erre a válasz: miért nem szereted? Mi bajod van vele? 🤣🤣

Redditen múltkor olvastam egy ilyen topicot hogy miért nem tudjuk elfogadni ha kínálunk valakit és nem kér vagy ha nem szeret valamit több mint 1000 komment volt szóval én kérek elnézést....🤣

2023. jún. 9. 07:14
 12/12 anonim ***** válasza:

Akkor ha a rántás a baj, csak párold.


Vízben vagy gőzben főzve el lehet készíteni roppanósra, úgy hogy a vitamin is megmaradjon.


(Mondjuk csendesen megjegyezém, hogy az a kanál olaj mennyiségű zsirakék a húsokban is ott van, és ez azért nem az a szint mint frittőzben sütni. A kanál liszt meg hacsak nem vagy gluténes, szintén nem nagy cucc. Az oliva olaj ilyen kanálnyi mennyiségben kb 40cal, a liszt meg 28cal, szóval ez még beleférhetne)

A preferncia egy dolog, de ahogy beszélsz a kajáról, az elég orthorexia gyanús. Vigyázz magadra, az étkezési zavar az már a ló túloldala.

2023. jún. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!