Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Édesség/sütemény, aminek...

Édesség/sütemény, aminek nagyon alacsony a szénhidrát tartalma?

Figyelt kérdés

Zsír- és kalóriatartalom mindegy, nem fogyókúra a diéta oka, cukorbeteg/IR sem vagyok, szóval nem felel meg lassú felszívódású szénhidrát sem.


Viszont ennék valami nasit.


Köszönöm, ha megosztod az ötleted 🙃



2021. febr. 24. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Vannak nagyon klassz túrótorták, amiben csak túró, tojás, tejföl és pár kanál zabpehely van.

Egyébként nem teljesen értem milyen diétát folytatsz, amiben legyen kevés szénhidrát, de legyen gyorsan felszívódó? Azt írod, hogy a lassú felszívódású nem felel meg. Ha ilyen a diétád, akkor menjen finomított fehér liszt és cukor, csak kis mennyiségben.

2021. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, túrótortára nem gondoltam.


Nem írtam, hogy gyors felszívódású szénhidrát legyen. Azt írtam ne legyen benne sok. Azért írtam, hogy lassú felszívódású se legyen, mert IRL ugyanerre a kérdésre mindig kapok olyan recepteket, amiben van egy rakat szénhidrát, de “eheted nyugodtan, mert lassú felszívódású” kommenttel kapom. Pár ember fejébe nem megy bele, hogy nem IR diétán vagyok....


<60g/nap a cél szénhidrátból

2021. febr. 24. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1:1 arányban összekeversz tejszínt és cukormentes étcsokit, kihűtöd, majd habosra kevered. Már kész is a cukormentes csokoládé mousse/ganache.
2021. febr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Házi krémtúró, sült alma dióval töltve, sült gyümölcsök (szilva, alma, körte eritittel vagy sztéviával és fahéjjal megszórva) plusz cukrozoatlan tejszínhab.
2021. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!