Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » FORGÓ NYÁRSAS ,beépíthető...

FORGÓ NYÁRSAS ,beépíthető sütőt,vagy normális csirkenyársat gyártanak még??

Figyelt kérdés
Sziasztok! nyilván nem ide, nem csak idevalóak a kérdéseim, de összetett.Adott egy forgónyársas 15 évs tűzhely, a csirkesútő nyársa még egy korábbiiból származik. elég tré már. Kerestünk 100 féle megoldást, igazából elég lenne egy (nyilván inkább kettő) normális nyárs. AMit lehet kapni, 7-9 ezer, és 4, azaz négy cm széles. Könyörgöm, az nem elég a csirkéhez. Max fürjhöz. Kerestem volna új sütőt, hátha azzal lesz jó nyárs, de nem is találtam... Már azon gondolkodom, hogy nekem kéne valahogy legyártani...De ha megcsinálom, az takaríthatatlan lesz, és rozsdásodik... Vlk, vlm értelmes megoldás? Oké, vegyek kisebb csirkét, meg gombhoz a kabát,de akkor is, na... :D
2023. aug. 6. 13:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!