Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sós szalonna sütve milyen lehet?

Sós szalonna sütve milyen lehet?

Figyelt kérdés

Nem szokták sütni, de teszek vele egy próbát, mielőtt kidobom. Van valaki köztetek, aki már megtette? Milyen lett?

40-50 éve ettem sós szalonnát. Azt háznál vették a szüleim, és úgy rémlik, nekem ízlett. Vagy csak a memóriám csal meg? Most vettem hentesnél, és csak kemény meg sós. Nem valami élvezetes számomra.


nov. 24. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Fincsi
nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Add ide az összeset kis hagymával és kenyérkével ok!?
nov. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Te jó ég. Kemény meg sós. :D

Kapargasd le a sót a tetejéről, vágd ujjnyi csíkokra, irdald be centiként és süsd meg.

nov. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Amit kapni lehet, az legtöbbször tényleg nyers szalonna bekenve vastagon sóval - a régi sós szalonna meg sóval volt pácolva hosszabb ideig, ettöl vajpuha lett és csak annyira sós, amennyire kell.


A vett szalonnáról öblítsd el vízzel a sót, esetleg áztasd egy-két órát, utána meg tudod sütni.

nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Szeletelve mint a kakastaréj ropogósra sül mint a füstölt.

Nem kell tőle félni.

nov. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!