Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Holnap valentinnapra mit...

Holnap valentinnapra mit ajánlotok, mit készítsek a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
12órás műszak után várnám haza, gyertyafényes kaja lenne, mit főzzek, 28 éves férfiként amit eltudnék készíteni otthon? :D Tippek, ötletek?
febr. 13. 16:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
#9: Ha tésztás akkor adja magát valami komolyabb spagetti. Mellé valami félszáraz fehér. Teríts meg szépen és fontos: lámpa leolt és gyertyák! Kicsit giccses, de MINDIG működik!
febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Mázlid van, ha tésztás, az gyorsan és könnyen elkészíthető. Szépen tálalva mutatós is tud lenni, hiába egyszerű ételről van szó.

A paprikáskrumplit felejsd el, az nagyon nem romantikus kaja :D

febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Koszonom
febr. 13. 17:19
 14/21 A kérdező kommentje:
Na vegulis arra jutottam elmegyek ele es elviszem vacsorazni, foglaltam egy ilyen valentinapos vacsit 😅
febr. 13. 18:15
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Az is jó ötlet!
febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Spagetti carbonara,pestós spagetti csirkemell csíkokkal.
febr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
67%
#14: A semmitől jobb, de biztos értékelte volna a gesztust, hogy saját kezűleg készítesz neki valamit, beleteszel fáradságot, kreativitást, nem csak fantáziátlanul pénzt virítasz! De azért sok sikert!
febr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
És ha elrontom? :/
febr. 14. 08:26
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jobb most egy étterem, aztán elkezdhetsz fözöcskézni, tanulni, mit hogy kell elkészíteni és akkor jövöre meglepheted saját magad készített ételekkel.


17-es: egy gyakorlatlan valakinek nem könnyü kezdetben ehetö ételeket produkálni, és sokkal kellemetlenebb, ha vacsora helyett max zsíroskenyeret tudnak enni, mint elmenni valahová!

febr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
69%
#19: Ezért javasoltam korábban a "bolondbiztos" sütőzacskót amit el se lehet rontani! Meg aztán nem kell mindennek tökéletesnek lennie, a lányok/nők már azt is nagyon tudják értékelni, hogy megpróbáltad!
febr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!