Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Házi egész csirkét tudok...

Házi egész csirkét tudok venni. Ki mit készítene belőle?

Figyelt kérdés
Nem sült csirkére gondolok, vagy rántva, azon kívül ki mit szokott készíteni? köszönöm
márc. 20. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Leves vagy pörkölt,citromos csirke.

Ezek a házi csirkék kicsit keményebbek lassan puhulnak így rántva tényleg nem jó.

márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért keményebbek?
márc. 20. 10:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiatal csirkét veszel, nyugodtan ránthatod, nagyon finom.

Én is úgy szoktam, nemesebb részeit rántom, aprólékból levest készítek. Meg paprikásnak is isteni.


Csirkét vegyél, ne tyúkot!

márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csirke lesz elvileg :)
márc. 20. 10:54
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

"Házi egész csirkét tudok venni. Ki mit készítene belőle?"

Mindenki mást. Ha recepteket szeretnél olvasni, akkor a Google-t használva több ezret találhatsz.

márc. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Én értem a kérdezőt, manapság egy házi csirke városi embernek kuriózum, gondolom ezért kérdezte, hogy mit érdemes.


Pl lehet fasírtot is csinálni, de akkor minek házi, ott nem érződik a házi csirke finom íze...


Rántott csirke krumplipürével, ubisalival 👌

márc. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én szezámmagos csirkét csinálnék a melléből. csak sosem tudok olyat mint ahogy a kínaiban csinálják
márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!