Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen gyakran rendeltek...

Milyen gyakran rendeltek ételt vagy esztek étteremben?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nekem elég fura, hogy mindenkinek van ideje mindennap főzni.

Mi [vagy legalább én] legalább 4x-5x rendelünk kaját egy héten, mert nincs idő főzni...


Komolyan, ti ennyire ráértek? :D


2011. jan. 6. 14:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem bántott meg senki!!!! A tapasztalatát és véleményét mondta a válaszoló!Az pedig nem tilos!
2011. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
75%

étteremben csak nyaraláskor és alkalmakkor szoktunk,tehát ez évente max 3 alkalom 8akkor sem puccos helyen)


rendelni meg mióta rájöttünk hogy a saját készitésű pizza ezerszer finomabb,és 1 pizza árából mi csinálunk 3mat 3x annyi feltéttel,azóta kb 3 havonta rendelünk ha nincs kedvem összedobni végképp semmit

23/N



egy kérdés: és mit fogsz csinálni ha gyerek mellett dolgozni kell meg még háztartást is vezetni?


amugysem túl egészséges a rendelt kaja,mindent beleraknak

2011. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Cory Rose ***** válasza:
92%
Szinte minden nap rendelek, mert nincs türelmem a főzőcskéhez. Étterembe különleges alkalmakkor kb. mindig megyünk, ha apáméknál vagyok, van egy törzshelyünk arra az alkalmakra amikor meg nekik csak simán nincs kedvük főzni..
2011. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg ezalatt az iső alatt,amíg a válaszokat lesed,már bőven megfőzhettél volna egy pörköltet is...:)
2011. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
68%
"idő"
2011. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
90%
főzni szinte csak hétvégéken szoktunk, de az jó 2-3 napra elég, de utána sem rendelük, hanem szendvicsen/konzerven élünk :) évi 1-2 alkalommal rendelünk, de étterem az kb havonta van
2011. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%
Csak nyaraláskor.
2011. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
93%

hát igazából étterembe nőnapkor viszi el a családot apum, esetleg anya szülinapján megyünk, apa szülinapján.

Rendelni meg mikor megkívánunk egy pizzát, vagy hamburgert. Havonta 2szer mondjuk


22L

2011. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
91%

18:44 vagyok, de ezen kívül minden nap főz vagy anya, vagy én.

Étterembe is csak és kizárólag egybe megyünk, ha megyünk, mert ott legalább tutira tudjuk, hogy mit kapunk, és NORMÁLIS húsból:)

2011. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
90%
illetve 18:14 voltam:D
2011. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!