Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen gyakran rendeltek...

Milyen gyakran rendeltek ételt vagy esztek étteremben?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nekem elég fura, hogy mindenkinek van ideje mindennap főzni.

Mi [vagy legalább én] legalább 4x-5x rendelünk kaját egy héten, mert nincs idő főzni...


Komolyan, ti ennyire ráértek? :D


2011. jan. 6. 14:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
90%
Csak pizzát szoktunk rendelni, havi egy-két alkalommal:))) de csak mert szeretek főzni, és jelenleg sok a szabadidőm, úgyhogy kihasználom. de ha több lenne a dolgom, tuti én is többet rendelnék, lehet egész olcsó heti menüket is, láttam szórólapon.
2011. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Én naponta rendelek ebédet, 690Ft-ért házhoz hozzák (+50Ft a csomagolás, de ha van cseredobozod, akkor nem kell ezzel a költséggel számolni). Ebben az árban: leves, főétel és egy kis desszert is benne van. Sztem ez nem drága, főzni nem nagyon tudok finomat, és babám van, inkább rendelek, és akkor a főzési időt is a picurral töltöm (amikor főzni próbálok, akkor sajnos sír, nem szereti, ha nem vele foglalkozok).
2011. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem rendelgetünk. Nincs rá keret. Viszont régebben a nyaralás alatt is én főztem, de már megmondtam, hogy nem érdekel! A nyaralás legyen nekem is nyaralás! Így csak akkor rendelünk kaját vagy megyünk étterembe.
2011. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok. az kimaradt, hogy ha főzök nagy adagot készítek és azt esszük napokig, vagy esetleg olyasmit szoktam csinálni hétközben, ami hamar megvan. pl tejbegríz, melegszendvics, hot-dog, stb.
2011. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Eadrienn: Nem lestem a válaszokat, mivel még 4 előtt elmentem itthonról, és csak most értem haza :D


Köszönöm a válaszát mindenkinek =)

2011. jan. 6. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!