Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Aki nem szereti a halat, de...

Aki nem szereti a halat, de szeretne egy kicsit egészségesebben élni, annak milyen halat ajánlanátok, mivel próbálkozzon? Melyik halnak van a legkevésbé halíze?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 08:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem a halat,és nagyon ritkán eszem,de attól még egészségesen élek. Sok gyümölcsöt,zöldségfélét,tejterméket eszek,csak zsírral főzök stb.

Nem a rekléámoknak kell hinni,ha valaki egészségesen akar élni.

2011. jan. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szertem a halat,jobban mondva ha agyon muszály lenne megenném de csak aszálkamenteset viszot nagy rotkán eszek ilyen kis halrudakat,szálkamentes,paniros.Na az még ugy jó.

Amúgy a pangasius harcsafilé ami ha de még hal ize is alig van,tesom nem esziik halat és egyszer csináltam és vittem át,hát megkostolta és mondta h semi hal ize,de amuigy jo ize van,kicsit olyan lightos(nem eröteljes)csirkemellhez hasonitanám,mert annak sem karakteres az ize.Ellentétben egy disznóhúséval.

[link]

Sok boltban lehet kapni.Szerintem vágd fel vékony szeletekre és panirozd be,majonézes vagy ecetes krumplisalival edd ha szereted,ha nem hasáb is jó.

2011. jan. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem szereted a halat, ne egyél. Az egészséges életmódhoz az is hozzá tartozik, hogy nem kínozod magad, hanem jó étvággyal eszel. Egyél csirkét.

Ha mindenképp erőltetni akarod, én is a pangasiust ajánlom, de szerintem nem igaz, hogy nincs halíze. Esetleg a hekket, de inkább a hekktörzset, mint szeletelve. Ezt paprikás lisztbe forgatva kell sütni.

Ha van rá pénzed, akkor a lazacot is kipróbálhatod, állítólag az még egészségesebb, mint a többi hal, és sokak szerint az nem halízű.

A halrudacskákat kerüld, az minden, csak nem hal, nézd meg az összetételét. Egy halom szénhidrát (a panírban még cukor is van, csak fruktóznak vagy glükóznak hívják), alig van benne hal, és a legtöbbjét rossz minőségű halból "gyúrják". Ha csak ezt bírnád megenni, tényleg inkább egyél csirkét.

2011. jan. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Egyél békacombot.
2011. jan. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szedj omega3 -at, vagy próbáld meg a tőkehalmájkrémet. Nekem az bejön, fincsi kenyérre kenve, pár csepp citromlével. Vagy egy sprotni olajoshalkonzerv, vajjal elkeverve, piritós kenyérrel és szintén pár csepp citromlé!
2011. jan. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
omega 3 halolajkapszulát szedek hal evés helyett
2011. jan. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én imádom a halat, de a sprotni borzalmas...
2011. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
A pangasius halnak nincs hal íze, sem hal szag sütés közben. Szálka sincs benne. Próbáld ki!!!
2011. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem meg a Pangának igenis van íze, főleg a zsírosabb részeken, és nem is olyan jó.

Egy tengeri hekk filét, vagy lepényhalat ajánlanék, annak tényleg jellegtelen íze van, így felveszi annak az ételnek az ízét, amiben elkészíted.

Pl. bepárolhatod egy angolzelleres diós sajtmártásban, ez nem is túl tolakodó, de azért elég határozott ízű, és illik hozzá.

2011. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
75%
Én elég kevés halfajtát eszek meg,de a Pangasius valahogy nem igazán ízlik.Ami nálam bejött,az a hekk,szerintem annak a halnak van a legfinomabb íze.
2011. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!