Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egészségesebben eszem és...

Ha egészségesebben eszem és biciklizek napi fél órát fogyhatok rövid időn belül?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 11:12
 1/6 bix ***** válasza:
70%

az egészségesebben eszek az mindenkinél mást jelent, ha kifejted ezt és a biciklizéshez fűződő terveidet is akkor lehet mondani rá valamit, nomeg életkor, jelenlegi/cél súly


amivel lehet számolni egy normális diétával az heti 1 kg fogyás. hogy ez elég e neked azt nem tudom, de normális diétával és mozgással ez hosszan tartható is...

2011. jún. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem. Fél óra biciklizés kb. semmi, egészségmegőrzéshez talán elég.

Az "egészséges" étkezés pedig nem feltétlenül fogyaszt. Sőt, ha sokat eszel, attól is el lehet hízni ugyanúgy.

2011. jún. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
attol függ jelenleg mit és mennyit eszel, illetve h sportolsz e egyáltalán vmit. Ha nem akkor mindenképpen ezzel a féloraval is előbbreléphetsz. Lehet nem sokat fogsz fogyni, de hidd el több mint a semmi, és majd fokozatosan növelheted az időt is és más sportolásba is belekezdhetsz, fő az akarat, kitartás, és ez szerintem jo kezdés, bár az egészségesebben eszem- ezt lecserélném arra h egészségesen eszem.
2011. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
többször ennék keveset. Nem olyan ételt ami tocsog a zsírban, fehérjedús ételeket és gondoltam mellé biciklizek minden este fél órát. 18 éves vagyok 160 cm és 52 kg. Nem hangzik soknak tisztában vagyok vele, még az orvos is azt mondta, hogy ez alapján sovány vagyok, viszont ami rajtam van az zsír..és attól meg kéne szabadulni.
2011. jún. 21. 11:35
 5/6 A kérdező kommentje:
jó akkor egészségesen :) igazából azért gondoltam napi fél órára mert most semmit nem sportolok. Nem szeretnék tömegesen szabadulni a kilóktól, kb. csak úgy 5-től. Ha van valakinek jobb ötlete szívesen várom :)
2011. jún. 21. 11:36
 6/6 bix ***** válasza:
többször ennél kevesebb mit?:D heti 1 kilóval érdemes számoni, tehát ha jól csinálod akkor bő egy hónap. sok sikert.
2011. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!