Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megyünk osztálykirándulásra,...

Megyünk osztálykirándulásra, mit főzzünk bográcsban vacsorára? (mondhatjuk ebédnek is, mert ebédre hideget eszünk, szóval ez lesz a napi főétkezés)

Figyelt kérdés
Májusban megyünk majd, és holnapig kell eldönteni, milyen kaja legyen. Még csak gulyást, paprikáskrumplitt és pörköltet ettem bográcsban, nincs valami különlegesebb étel? kb25 fő lesz.(azért viszonylag olcsó kéne)
2011. márc. 30. 18:55
1 2
 11/14 anonim válasza:
69%
nembaj az ha zsíros. legalább jobban szívja a piát
2011. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
Egy jó kis marhapörköltnél nincs is jobb főtt krumplival:D A slambucot meg pl én személy szerint utálom, ha az lenne a mi osztálykirándulásunkon, én éhen halnék:D (meg gy általában a lebbencs tésztát) Szerintem a pörkölttel nem lehet melléfogni, egy osztálykiránduláson nem kell innoválni.
2011. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a receptet!

Babos témát nem nagyon szeretnék, azért érdekes lenne az éjszaka a sok gáztól:DD

És igen, akartam is írni, hogy lesz egy kis piálás, mivel 12-esek vagyunk így a többség már 18, vagy az fölötti, szóval tanári felügyelettel bár, de lesz egy kis sörözgetés, bor, az osztályfőnök is azt tanácsolta, hogy valami olyat, ami szívja a piát, de nekem az annyira zsíros kajáktól hányingerem lesz, vagy rám jön a cifra..:D

Azért a krumpli, a tészta, meg a kenyér is szívja.:D

2011. márc. 30. 19:52
 14/14 anonim ***** válasza:
81%
Akár a székelykáposzta is megfő a bográcsban, nagyon finom tud lenni!
2011. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!