Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van kókuszom otthon, milyen...

Van kókuszom otthon, milyen krémet tudnék csinálni, ha valamilyen csigára gondolok?

Figyelt kérdés
Tehát kinyújtanám a tésztát, megkenném valami kokuszos masszával, feltekerném, és felkarikáznám..Ilyesmire gondolok, d enincs receptem egyikhez sem.
2011. máj. 4. 11:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De kihűtheted a konyharuhában is, így tuti nem fog törni. Csak jól csavard ki a vizes konyharuhát, mielőtt ráborítod a piskótát. Én csak pár percet szoktam a konyharuhában hagyni, nekem így is mindig jól sikerül. Hajrá! Gyakorlat teszi a mestert!
2011. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Huuu , és tényleg megkenem és simán vissza tudom tekerni?!

Na jó, akkor légyszi írj egy piskótatekercs recit, amelyik alapján te is szoktad.

Ja és persze időközben, köszönöm, hogy írsz.. :D

2011. máj. 4. 13:17
 13/15 anonim ***** válasza:
2011. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én így készítem:

6 tojásfehérjét kemény habbá versz, hozzáadod egyenként a 6 sárgáját, és 6 evőkanál kristálycukrot (vagy porcukrot). Végül óvatosan beleforgatsz 6 evőkanál lisztet (ebbe keverj el 1 teáskanál sütőport vagy 1 mokkáskanál szódabikarbónát). A masszát egy kivajazott vagy kizsírozott és kilisztezett tepsibe (gáztepsi méretű) öntöd, szépen elegyengeted és előmelegített, forró (180 fokos) sütőben kb. 15 perc alatt megsütöd. Ne nyitogasd a sütő ajtaját félidőig. 10 perc után már bekukkanthatsz, és amikor úgy látod, hogy szép színe van, csinálj tűpróbát (minden sütő más, lehet, hogy pár perccel több idő kell neki, lehet, hogy kevesebb). Ha nem ragad, kiveheted és azonnal borítsd a nedves konyharuhára. Ha még van kérdésed, írj nyugodtan. Sok sikert!

2011. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Most egyelőre ennyi..Majd amikor neki fogok akkor biztos h lesz még kérdésem!

Köszike!

De mostmár biztos h kiprobálom.

2011. máj. 4. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!