Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki szereti az igénytelen,3...

Ki szereti az igénytelen,3 perces, kilométeres tésztájú vietnámi leveseket?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de valahogy nekem bejön:D Pedig rettentő igénytelen és még csak nincs is különleges íze.
2011. júl. 10. 14:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Sose ettem még, bár nem is tervezem. Gondolom arra a 100 Ftos szArra gondolsz. Ezeknek gyakran van finom ízük, de amiből készülnek.....
2011. júl. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%

15:47


SMACK néven is lehetett kapni, biztos ismered.


Amúgy tényleg finom ....

2011. júl. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Én legjobban a Vishura gondoltam. A smacknek nem jön be az ize, nem oldódik fel a por rendesen és nem túl jó
2011. júl. 10. 16:06
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

jáááj, régen én is ipari mennyiséget felzabáltam belőle. a garnélás tényleg a legjobb. teszkó sajátmárkásat szoktam venni, az még úgy ehető.


amúgy az a baj velük, hogy ideig-óráig jól laksz vele, de utána nagyon éhes leszel. tény, hogyha nincs más meleg kaja, akkor ez is nagyon jól tud esni.

2011. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
VISHU leves az amire kérdező gondolt. Nálunk mindenki szereti, legtöbbször sertés-t szoktam venni. Az a másik, smack, vagymi, az nem volt jó. Nem szégyen az, ha szereted, attól, hogy olcsó. Mi a tésztát összetörjük a tányérba, mielőtt ráöntjük a vizet. Finom.
2011. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a legklasszikusabb márka a VIFON. Biztos van még manapság is.
2011. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem leves, hanem ramen, egy keleti tésztaétel. Én is nagyon szeretem.Mindig állni hagyom kb 20 percet, hogy a tészta jól megdagadjon. Feldobni nem nehéz. Én a csirkéset szeretem.
2011. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem, mert vietnámi vagyok :D de nem ez a legfőbb ok... tény, hogy egészségetelen, de hát az európai poros levesek is azok :D
2011. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Bihi[HUN] válasza:
A rendes neve Smack leves. Én is nagyon szeretem, aki gyakran jár túrázni annak ajánlom! És egyszerű elkészíteni :D
2013. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!