Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pizzahut-is pizza tészta...

Pizzahut-is pizza tészta receptjét tudja itt valaki?

Figyelt kérdés
Ha igen, kérem, küldje el, mert imádjuk azt a fajta tésztát. Valaki néhány napja ígérte ezen az oldalon, de aztán nem küldte, már a kérdést sem találom...
2011. szept. 9. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az eredeti receptjük titkosított, de itt találni néhány hasonlót:

[link]

2011. szept. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Én láttam a receptet, felrakta az illető, de tutira kamu volt.
2011. szept. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy kamu volt, de modik törölték.
2011. szept. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah törölték a disznók, nem tudom miért. Pont ott voltam, mondom kimásolom, de előtte még megnézek valamit. Nyomom h vissza, utána mennék rá megint a kérdésre, és már nem volt ott:(
2011. szept. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk nekik nem üzlet, ha nem mész be hozzájuk, hanem otthon ugyanazt megsütöd...ez is érthető.
2011. szept. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen én !! Ki irtam és letiltottak 1hétre : De meg reklamáltam ,hogy más is tesz fel receptet !!! Akinek kell ,küldjön privát emailt és küldöm !!!
2011. szept. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tedd fel

mindmegette.hu -ra, és másold be a linkjét, azért csak nem függesztenek fel az urak, és egyszerűbb, mint mindenkinek küldözgeti!

2011. szept. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Vicces, hogy itt küldözgetik a receptet. :D Annyit hadd áruljak már el, hogy még a dolgozók sem tudják pontosan, otthon már nem tudnánk elkészíteni. :) Sok receptet láttam már, egyik sem hasonlított amúgy... :DD
2017. jan. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hogy ne tudnák a dolgozók? mi készítjük el.. :D
2018. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!