Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ajánlanátok kenyérsütőt...

Ajánlanátok kenyérsütőt (tipus, márka), ami nektek bevált?

Figyelt kérdés
Jó lenne olyan, amibe csak bele kell tenni a hozzávalókat. (vagy mind olyan?) Lehet benne mást is sütni, pl zsemlét, kalácsot (ha van ilyen). Lehetőleg ne a legdrágább kategóriából. Egyébként sok áramot fogyaszt, és sok időt vesz igénybe?

2011. dec. 30. 11:51
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia!


Szerintem amúgy mind olyan.

Nekem ilyenem van:

[link]


Nagyon meg vagyok elégedve vele, mióta megvan (kb. 1 hónap), azóta nem is vettem boltban kenyeret.

Lehet benne mást is sütni természetesen, illetve tésztákat előkészíteni (pl.: pizza) sőt még lekvárkészítésre is alkalmas - bár én azt még nem próbáltam -.

Egy fehér kenyeret 3:15 perc alatt süt meg, a teljes kiörlésű még + 30 perc körülbelül.

Ennyi idő szerintem elmehet a kenyér hagyományos módon történő előállítására is.

Fogyasztást illetően: amikor dagaszt egy kicsit jobban pörgeti az órát, de összességében egyáltalán nem vészes! A mi fogyasztásunk nem ugrott meg a használatától.

Csak ajánlani tudom! Nagyon finom kenyerek készülnek benne, ráadásul még melegen tudod megenni.


+1 tipp: nővéremtől kaptam a kenyérsütőt és ő mondta, hogy elég sok fajta lisztet kipróbált már, de ami a legjobban bevált neki, az az aldis. Azt hiszem Korngold a márkája, és csomó féle van. Mi nem is próbálkoztunk mással, mert ezzel eddig még nem sült el balul a kenyérsütés.

2011. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hausert : Ne vegyél. tapasztalat. 2 éve anyám a tesom ,és én is ezt kaptunk karácsonyra. 3 különböző városban élünk. Egymástol függetlenül ment tönkre a dagasztó kar benne. 3 szor használtam. A szervízbe közölték,hogy nem lehet megjavítani ,de még alkatrészt sincs. Mind a 3 kuka.

A 3 -ból nem lehetett 1 jót őssze rakni..Szánj rá inkább több pénzt és minőségit vegyél.

2011. dec. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen van, mindne nap használjuk, bár az utóbbi időben csak dagasztásra, a kenyér nem ebben sül. Jó kis gép, szeretjük nagyon. Kezelni is egyszerű.

Recepteket pedig innen szoktunk használni:

[link]

2011. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a kenyérsütő linkje lemaradt.

[link]

2011. dec. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek.

Kedves utolsó válaszoló: akkor miben sül meg, és miért nem abban?

2011. dec. 30. 17:49
 6/8 anonim ***** válasza:

:) (csak azert irtam h nekem is meglegyen ez az oldal es ne keljen keresgetni)

Esetleg valaki megirna hogy meddig tart egy ilyen gep ha van tapasztalatotok pl mar a masodikat veszitek.

2011. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kacsasütő tálban sütjük, így szép vekni formája lesz. Így jobban szeretjük, mint ha az üstben sül meg.

Nézegesd Limara blogját, ott minden le van írva erről.

2011. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Orion kenyérsütőnk van több mint 1.5 éve folyamatosan használom. Megbízható márka. Az ára 16- 20.000 ft körül van. Lehet benne pizzatésztát és más egyéb kelesztett tésztákat is készíteni. Nekünk a 3. program jött be. 3:40 perc alatt készíti el a kenyeret. Én este bekészítem, beprogramozom, és reggel a friss kenyér illatára kelünk! Nincs is ennél jobb! :)
2011. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!