Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rendeltek vagy inkább megsütit...

Rendeltek vagy inkább megsütitek otthon a pizzát?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 21:22
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%

Én mindig otthon sütöm, mi vastag tésztával szeretjük, azt teszek rá, amit éppen megkívánunk. Nálunk a férjem és a két kicsi fiam valósággal pusztítja a pizzát, nem bírnánk anyagilag a rendelést. :)

Talán kétszer rendeltem az utóbbi két évben, de olyan minimális szószt és feltétet tettek rá, hogy egyáltalán nem érte meg az árát.

2012. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is itthon, anyukám gyúrja a tésztát is.
2012. jan. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%

Inkább ne írjátok,hogy otthon készítitek,mert cserébe csak jól lepontoznak érte.Pedig egy jó házi pizza,sok feltéttel...Nyami!!!Ezerszer jobb,mint egy rendelt,cipőtalp szerű valami,kevés feltéttel!Azt hiszem ma sütök egy jó pizzát.

Na akkor most ezt is le lehet pontozni...

2012. jan. 25. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Rendelek, mert az albérletben nem tudok pizzát sütni (a főbérlőmmel egy lakásban lakok -de már nem sokáig, itt hagyom a p..ba- , nem engedi, hogy bármit is hozzak a konyhába, mert szerinte felesleges... Ja... Mert ő nem szokott főzni, csak ritkán krumplit süt. Egyszerűen nem lenne mibe beletennem a tésztát. A szobámban meg már nem férne el egy tepsi is, elég a jénai meg a serpenyő plusz még 1-2 konyhai cucc, pl. mérleg... :D

Szóóóval ezért rendelek...

De ha sikerül egy normális helyet találnom, akkor már én fogom csinálni.

2012. jan. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Változó!ha tudom hogy holnap pizzát akarok enni, akkor megsütöm.De ha ma este rámjön a pizza ehetnék megrendelem.
2012. jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én mirellit pizzát szoktam venni! Isteniségese fincsi és nagyon gyors ráadásul nincs benne semmi káros (pl: tartósítószer)
2012. márc. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!