Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szilikon sütőpapírt megéri venni?

Szilikon sütőpapírt megéri venni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
IGen. Nekem nagyon bejött. Elmosom és hello :)
2012. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És miket szoktál sütni benne? Csak egy méretben kapható?
2012. febr. 3. 21:08
 3/10 Kitty1977 válasza:
szia! csatlakozom az elöttem szólóhoz, csak elmosod/eltörlöd a tepsit és kész. Én már vettem olyat ami tekercsben volt, most olyanom van ami fel van előre darabolva. Jó sütögetést!
2012. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kitti! nem papírt, hanem szilikon lapot vett. ami újra használható.
2012. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
NEM, szerintem a sütöpapir elönye az, hogy NEM KELL elmosni. Ha elmosgatod, akkor akár használhatod mindjárt a tepsit is sütöpapir nélkül.
2012. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen azóta utána néztem és szilikon lap, amire gondolok. Szerintetek melyik éri meg jobban?
2012. febr. 3. 21:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Én inkább sütőpapírt használnék, ha így is úgy is mosogatni kéne a szilikonlap után is. Hiszen vagy a sütőt, vagy ezt a lapot kéne mosogatni. Akkor inkább a papír. Meg idegenkedem a szilikontól. Nem lesz tőle műanyagszagú, -ízű a süti? Mi van, ha kioldódik belőle valamilyen káros anyag?
2012. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jajj már, akkora baromság, hogy kioldódik belőle valami. Mert a sok mesterséges aroma meg adalékanyag ami az élelmiszerekben van, az nem gáz? De egy szilikonos sütőpapír igen.

Kérdező: se mellékíze nincs, se semmi. Könnyebb elmosni mint egy tepsit. Pl: az én mosogatómba az istenért nem tudom belegyömöszölni a tepsimet, viszont a papírt összefogom és mosom. És nem ragad rá a süti. Szerintem megéri.

Van különböző méretben, meg olyan amit Te vágsz méretre. Én az ALDIban vettem 500 ft ért.

2012. febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem van, de nem szeretem, mert pl a piskóta után nehéz elmosni. meg ha a keksz morzsája ráég, azt se egyszerű elmosni. most a fiókban csücsül. :( inkább azóta szilikonos sütőpapírt veszek, az is többször felhasználható, és nem kell elmosni. piskóta után meg sokkal egyszerűbb kidobni.
2012. febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is idegenkedtem, de s ütőpapír i sszilikonos. Ugyan azzal az anyaggal van bevonva. A süti nme tudja, hoyg milyen vastag a szilikon, amin csücsül, nem igaz?
2012. febr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!