Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sült csirkemellet hogyan?

Sült csirkemellet hogyan?

Figyelt kérdés

Koliban gyrost csinálunk holnap, csak haver eltúlozta a csirkemell vásárlást (nekem kellett volna vásárolni). egy kilo lett. 3 vastag szelet. egyből készül a gyros, többiből kéne valami. panir nem, mert nincs tojás, és költeni sem szeretnénk már. sütve gondoltam, hogy rakok rá zöldségeket. de csak berakom a sütőbe a hust, vagy előtte serpenyőben is sütni kéne???


ja, és a ma vásárolt csirkemell (csütörtök) ha csak szombaton de inkább vasárnap lesz megsütve nem romlik meg sima hűtőben??



2012. márc. 1. 22:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
mindegy, azért kösz.
2012. márc. 1. 23:47
 12/13 anonim ***** válasza:

A csirkemellet én bizony forró olajban előre sütöm serpenyőben, ha nem szeretném, hogy száraz legyen. Mivel az ad neki egy kérget és így nem szárad ki annyira sütés közben.

Szóval a kérdés szerintem egyáltalán nem volt butaság.

2012. márc. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

sózd be a csirkemellet, úgy eláll szombatig. Még jobb, ha beteszed egy műanyag dobozba, besózva, és bekened fokhagymával/hagymával/borssal vagy bármi fűszerrel, és leöntöd egy kanál olajjal. Abban is forgasd meg! Így biztos eláll, finomabb is lesz, csak forgasd meg naponta a dobozban!

Simán beteheted a sütőbe aztán.

Mi úgy szoktuk, hogy egy kiló kősót (jódmentes asztali, az a szürke) beteszünk eg ylábasba, arra tesszük a csirkét, úgy sütjük. A só beszedi anedvességet, felforrósodik, a csirke olyan lesz, mint a grill. Finom.

2012. márc. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!