Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tényleg én nem vagyok 100-as?...

Tényleg én nem vagyok 100-as? Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Anyósom be nézett a fagyasztóba és kiakadt ,hogy meg dátumozva vannak el zacskozva a dolgok ,húsok,készételek stb. Azt mondta,hogy 1 rendes asszony ilyen hülyeségek nélkül is tudja ,hogy mi mikor került oda és meddig jó .. Szerinte ez mi generácionk ujjabb hülyesége ...
2012. márc. 16. 13:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert ő valamit nem úgy csinál, még nem kéne lenéznie egy egész generációt. Szerintem egyáltalán nem hülyeség ráírni a dátumot, főleg ha nem egyszerre vásárolt termékekről van szó.

Azért kíváncsi lennék, ő hogy tartja észben az ilyen dolgokat.

2012. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
40%
hát én nem dátumozom, tudom anélkül is...
2012. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Az, akinek nem kell más egyéb ezer dolgot fejben tartania, annak könnyű megjegyezni, hogy mit mikor rakott be.

Aki dolgozik, meg család, meg ki tudja mi mindenre kell odafigyelnie, annak biztosabb így. Én mindig azt mondtam, hogy annyi mindent kell észben tartani, minek terheljem az agyam olyasmivel, amit nem muszáj, és ebből eredően én is rengeteg mindent felírtam naptár-talpra pl. és tudtam, hogy ott van, ha kell csak előveszem.

Hidd el, hogy 100-as vagy! Anyósodat szereld le azzal, hogy: mama, nem lehet mindenki olyan okos, mint ő!

2012. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Most ez őt miért zavarja? Ha ilyen hülyeségen pörög a mami nem irigyellek.
2012. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Perfekt vagy.

Örüljön az anyósod, hogy ilyen ügyes menye van.

Ha van időm, dátumozok, ha nincs, nem. "Baj" nem volt egyikből se.

2012. márc. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Az eszem megáll hogy mivel nem foglalkozik az anyósod. Szerintem semmi köze hozzá. Én ilyen mértékű belekontárkodást az életembe nem viselnék el.

Én amúgy csak ráírom disznóvágás után minden zacskó húsra hogy milyen fajta és kész.Készételeket nem nagyon fagyasztok le. De mindenkinek szíve joga úgy pakolni a fagyóját ahogy akarja. Ne engedd hogy beleszóljon az életetekbe,

2012. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól csinálod, sokszor én is ezt teszem, de ha lusta vagyok ráírni csak bedobom a mélyhűtőbe, emiatt éppen tegnap bosszankodtam, mert az egyik csomagról nem tudtam eldönteni ránázásre, hogy milyen hús van benne.
2012. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a baja anyósodnak. Én is a dátumozós fajta vagyok. Ha nem tetszik neki, akkor így járt...
2012. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
nagyon ügyesen csinálod! Anyósod meg, miért néz bele a mélyhűtődbe? Én soha sem szoktam a fiaméknál a hűtőbe nézni. Azt rak el benne a menyem, amit akar. Nekem sem esne jól, ha a menyem belenézne a hűtőmbe.
2012. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hoztak tegnap ajándékba csirke aprólékot. Meg köszöntem ,majd meg mostam,és amikor zacskoztam akkor jött ki a konyhába látta ,hogy írom a zacsira dátumot és ezen már csodálkozott . Erre én mondtam ,hogy nálunk minden igy van elrakva és megmutatam neki amikor a húst tettem be a fagyasztoba.. Ekkor mondta a 30 perces litániát,hogy mit hogyan kéne csinálnom...
2012. márc. 16. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!