Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gondoltátok volna? 4,5 x...

Gondoltátok volna? 4,5 x olcsóbb, ha magam csinálom a dobostortát.

Figyelt kérdés
Hamis dobostortát szoktam csinálni, mert az a család kedvence. Kíváncsiságból kiszámoltam, hogy mennyiből jön ki. 628 Ft-ból megvan egy torta és szerintem finomabb, mint a bolti.
2012. ápr. 1. 09:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igen, felelőtlen voltam, nem számoltam bele a ruhám koszolódását, sőt a kézmosás során fogyasztott vízmennyiséget sem.

Ugyan, nem kell ennyire pesszimistának (még ha realistának is akarsz tűnni) lenni.


Jó étvágyat az ebédhez! (:

2012. ápr. 1. 11:07
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A realizmusba beletartozik,hogy számolsz ugyanazokkal aköltségekkel amik a cukrászt terhelik.

Ha így számolnál akkor kiderülne,hogy a tortád 2200forintba került, ami már csak 400 forinttal olcsóbb mint a cukrászdai.

2012. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 tetro ***** válasza:
a pesszimista és a reális között azért van különbség :) igen, a munkaruhát ki is kell mosni, és igen a cukrászdában van vízdíj is, és szappant is vesznek kezet mosni
2012. ápr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!