Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen mutatós sütiti süssek...

Milyen mutatós sütiti süssek húsvétra?

Figyelt kérdés

Piskótán kivül bármit meg tudok csinálni (sütőmbe az nem sül meg szépen valamiért).


Olyan süti kellene,amit vihetek páromékhoz,mutatós,lehetőleg dió nélküli,és nem mindenki által mindig készitett,mint pl a keksztekercs.


Nézegettem recepteket,a dinnyesüti tetszik eddig,mutatós.

Ötlet?



2012. ápr. 4. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy magazinban láttam olyat(ezer éve) hogy keksztekercshez hasonló alptésztából és marcipánból békákat, nyuszit, stb lehet csinálni, anyukám csinált is, nem nehéz egyáltalán és szerintem nagyon mutatós :) ha megtalálom a receptet belinkelem ide.
2012. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mutatós süti:

[link]

:)

2012. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A No Saltyn a dominószelet is csodaszép, az is kekszes, de különleges:)keress rá, képp is van.
2012. ápr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én valami muffint ajánlanék és azt szépen kilehet diszíteni akár de tök egyszerű.
2012. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!