Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen tortát lehet óvodába...

Milyen tortát lehet óvodába készíteni margarinos krém nélkül?

Figyelt kérdés
Az oviba csak olyan tortát lehet vinni aminek a krémje nem tartalmaz margarint.Olyat szeretnék ami tényleg nagyon finom és nem száraz..mert egyik társa olyan tortát vitt amiben a piskóták között lekvár volt,de állítólag az nagyon száraz lett. Köszönöm előre is a válaszokat! :)
2012. máj. 12. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pudinggal is töltheted.
2012. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2012. máj. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a puding az jó ötlet...a tejszínes pudingost azt inkább itthonra készíteném(de nagyon guszta),mert tejszínes sem lehet...azt elfelejtettem írni!Esetleg ha vki írna nekem receptet megköszönném! Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2012. máj. 12. 14:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csináld csokis és vaníliás pudinggal, vagy vaníliással és gyümölccsel.
2012. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
mondjuk én is a puding mellett szavazok! :) de ha még ettől is finomabbat akarsz a pudingos krémet amikor rakod rá lehetne még rádarabolni egy kis banánt az íze isteni lenne :))
2012. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Akkor pudingos gyümis tortát csinálok :) További szép estét!!!
2012. máj. 12. 21:25
 7/8 anonim ***** válasza:

fura, hogy lehet vinni

de nem akármilyet ... miért pont margarin?


(van, ahol csak számlás cukrászdás tortát szabad bevinni)

2012. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy miért nem lehet,de állítólag nem engedélyezik. Van olyan óvoda ahol mindent lehet vinni,de van olyan ahol meg abszolút nem lehet semmilyen süteményt sem. Érdekes az egyszer biztos :D
2012. máj. 17. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!