Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ajánlanátok süteményreceptet...

Ajánlanátok süteményreceptet az alábbi esetre?

Figyelt kérdés

Olyan kéne ami nem olvad el +30 fokban (tehát lehetőleg nem krémes, nem csokibevonatos stb.), nem túl törékeny(gond nélkül szállítható), és viszonylag egyszerű megcsinálni.


Előre is köszönöm!


2009. júl. 1. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Kakaós lepény


2,5 dl tej

1 egész tojás

1 csomag sütőpor

25 dkg finomliszt

25 dkg cukor

4dkg vaj v. margarin

5 dkg sötét kakópor


mindent alaposan össze keversz és sütőpapíros tepsiben megsütöd kb.20-25 perc alatt!

Könnyű,finom,gyors,olcsó és szállítható!

2009. júl. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ketté vágod és megkened lekvárral még fincsibb!pláne ha viszel tejszínhabot is:))
2009. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit előttem írtak az nagyon jó. De viszont,szerintem pogácsa,sajtosrúd,sós rudak,szezámmagos rúd, ezek mindmind elállnak. És finomak is. Akár piskótát is csinálhatsz,maximum nem raksz bele csokit,hanem a tésztájába keversz kakaóport. Szerintem ilyenkor a bukta is nagyon finom,akármilyen töltelékkel. Lekváros,turós,mazsolás,gyümölcsös bukta. Nagyon finomak,és egyszerűek. És a linzerfélék is jók ilyenkor. Max nem kell rájuk csokibevonat. Nem tudom,hogy ez okból kérdezed-e, de mi strandra(ha oda akartok menni.. ) Buktát szoktunk készíteni,mindenki megmondja,milyet szeretne,én pedig megcsinálom. Általában több fajta lekvárosat csinálok,és mind elfogy. Egy kis üditővel nagyon finom lehet,főleg ha vannak gyerekek is, vagy ha jó magatok is azok vagytok. Lehet még csinálni hideg szendvicseket is -bár az nem sütemény- Lepényeket is. Kakaós kalács,fonott kalács, vajas pogácsa, sajtos pogácsa, lekváros bukta, gyümölcsös sütemények, gyümölcs torta, sós rudak, csokis táska. Sok,olyan finomság van,ami a melegben sem olvad el,és nem romlik meg.
2009. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Finomak a most divatos muffinok is.De a piskóta tetejére sütés előtt szórhatsz cukrozott diót,mogyorót,mandulát,vagy kókszreszeléket is.
2009. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű süti

Hozzávalók:

3 tojás

2 dl olaj

2 dl tej

20 dkg cukor

35 dkg liszt

1 sütőpor

bármilyen gyümölcs


A hozzávalókat összekeverjük(kivéve a gyümölcsöt), a masszát kivajazott-kilisztezett tepsibe öntjük. A gyümölcsöt apróra vágod és rászórod a tetejére. 180 fokon sütöd tűpróbáig.

Nagyon finom és egyszerű,nem olvad és abszolút szállítható.

2009. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!


Igen, azt elfelejtettem írni hogy szülinapi piknikezést tartunk és nem kocsival megyünk, tehát nem lesz hűtőtáska.


Ha van még ötlet természetesen jöhet :)

2009. júl. 2. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!