Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tüdőből, szívből milyen ételt...

Tüdőből, szívből milyen ételt érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
Kaptam vaddisznó belsőséget.A májat tudom, de tüdőből,és szívből még sose főztem semmit...
2012. aug. 8. 07:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Meg is tettem,neked is köszi:)

Arra értettem,ha nem főzöm meg előtte, olyan lesz,mint a rongy.:)

2012. aug. 9. 06:30
 12/17 anonim ***** válasza:
66%

Nemcsak azért, mert olyan lesz mint a rongy, hanem mert ezekben a belső szervekben a jószág kimúlása után rengeteg vér marad.

Ha azt nem főzöd ki belőle, a kész kajád íze lesz élvezhetetlen, mert a rengeteg vér abba fő bele.

2012. aug. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszi:)
2012. aug. 9. 11:34
 14/17 A kérdező kommentje:

Hát a tüdő nem jött be:(

A szívet akarom megpróbálni.Azt is abálni kell előtte?

2012. aug. 9. 16:39
 15/17 anonim ***** válasza:
A szívet alaposan mosd meg hidegvízzel, de ezt gondolom már meg is tetted. készíts hagyományos pörköltalapot, és főzd meg pörköltnek. hosszan kell főzni, rövid lével, a szaftot folyamatosan kevés vízzel pótolni.
2012. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Abárold meg jó hosszan, vágd fel csíkokra, és még utána is jó hosszan főzheted pörköltnek.Az állaga a zúzához fog hasonlítani, úgyhogy ha azt szereted akkor ezt fogod.
2012. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 doboszoli ***** válasza:

Csupa szívből van egy jó receptem.

Ha valakit érdekel, szívesen közreadom.

2012. aug. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!