Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szülinapra édesség?

Szülinapra édesség?

Figyelt kérdés

sziasztok..:) szeretnék bulit tartani , meghívok kb 10 embert és kéne vmi könnyen elkészíthető, vmi esetleg gyümölcsös vagy bármilyen finom édesség ( torta az sztem kevés lenne) amiből sok van és nem drága az alap anyaga és könnyen elkészíthető és bőven jut mindenkinek

köszi:)

16L


2012. aug. 13. 09:49
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
vagy esetleg amit pohárba lehet tenni ilyesmi
2012. aug. 13. 09:50
 2/16 anonim ***** válasza:

Panna cotta erdei gyömölccsel (dekoratív nem túl drága)

Madártej (pohárba kiporciózva)

2012. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
esetleg nemtomh ez mennyire jó 5let, hogy mindegyik kis pohárba kávéba (kicsit) átáztatott babapiskóta, felvert torta krém ( nem marscapone) és rá gyümölcsök ?
2012. aug. 13. 10:06
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi a választ amikor az utolsó kommentemet irtam még nem láttam:)
2012. aug. 13. 10:06
 5/16 anonim ***** válasza:
2012. aug. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem a kávé gyümölccsel nem igazán jön be. Hasmast kapok tőle...
2012. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

De ha tiramisu szerüséget szeretnél, akkor ezt ajánlom:

[link]

Pohárdan felszolgálva.

Én még ezt a receptet nem csináltam meg, de már ettem az egyik barátomnál. Finom volt.

2012. aug. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha vannak pici hőálló tálkáid, akkor tudsz csinálni mini morzsasütiket, amit megküldesz vaniliafagyival tálaláskor.
2012. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi:) am szeretek sütni-főzni szóval gondoltam h majd én csinálom a saját bulimra az édességet és akk nincs torta:P :D ja akkor nem kávéba hanem tejbe egy kicsit megásztatni köszönöm a recepteket:))
2012. aug. 13. 10:19
 10/16 anonim ***** válasza:
Tejhez szerintem tegyél egy kis vaniliát vagy fahéjat, attól finom lesz az íze. Vagy egy kis fehércsokit is tudsz a tejben feloldani :) Sokat dob rajta...
2012. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!