Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Könnyen elkészíthető sütiket...

Könnyen elkészíthető sütiket keresek?

Figyelt kérdés

Mint a muffin, hogy hipp-hopp összekeverem a tésztát, teszek bele valamit, s már mehet is a sütőbe. Ne kelljen keleszteni, pihentetni ... tényleg olyan negyed órás süti, amit csak sütni kell :)

Tudtok nekem ötleteket mondani?

Köszönöm.


2012. szept. 6. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Készítesz piskóta tésztát tetszőleges mennyiségű tojásból, ha kihűlt pogácsaszaggatóval( vagy amilyen tetszik, de ezzel célszerű) kis kerek tésztalapokat készítesz. Tojásfehérjét habosra versz porcukorral és Ramaval, hozzáadsz gesztenyemasszát, ezt jól elkevered. Olyan állagú masszát kapsz ebből, amit tortadíszítő zacskóba tudsz tölteni. A kerek piskóta lapokra töltöd kúp alakban a masszát, tetejére gyümölcsöt teszel. Nagyon könnyű elkészíteni és hamar is megvan, tipikus negyed órás süti ( a piskótán felül)! :)
2012. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Madártej?:)
2012. szept. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem ilyenekre gondoltam :(

A piskóta nekem nem sikerül, de rájöttem a sütőm a ludas a dologban.

Olyan kézzel fogható és cipelhető sütire gondoltam, mint a muffin.

De azért köszönöm nektek, s további szép napot!

2012. szept. 6. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:

ez esetleg?

[link]

2012. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

böngéssz a bögrés sütik között. olyan , mint a muffin majdnem, csak ki kell keverni, tepsibeönteni és mehet is a sütőbe.

vagy a kakaós süti is nagyon egyszerű.

25 deka liszt,25 deka cukor, 2,5 deci tej, 1 tojás, 10 deka vaj/margarin, egy sütőpor, 4 deka keserű kakaópor.

a vajat a cukorral, tojással kikeverjük,hozzáadjuk a tejet, apránként a sütőporos lisztet, kakaót.

sütőpapíros tepsibe öntjük és tűpróbáig sütjük.

önmagában, porcukrozva is finom, de lehet félbevágva lekvárral is megkenni.

lehet bele mazsolát is tenni,lehet a tetejére magozott meggyet szórni, mindenhogy nagyon finom.

2012. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Brownie! :)

Egyszerű és finom.


Hozzávalók:

- 1 bögre cukor

-1 fél bögre kakaópor

-fél bögre liszt

-2 tojás

-1 csomag vaníliás cukor

-12,5 dkg margarin

-csipet só


A tojásokat feltörjük, hozzáadjuk a cukrokat és a csipet sót. Összekeverjük. A felolvasztott vajat összekeverjük a kakaóval és a tojásos masszához adjuk. A lisztet az előbbiekhez keverjük.

Vajazott, lisztezett jénaiban sütjük 180 fokon, 15 percig!

2012. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szuper, nah ilyeneket kerestem! Köszönöm! :)
2012. szept. 7. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!