Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen palacsintasütőt érdemes...

Milyen palacsintasütőt érdemes venni?

Figyelt kérdés

Már annyi fajtát kifejlesztettek, de nincs nagy tapasztalatom arról, hogy melyik jó is melyik nem. Az is érdekelne, hogy milyen "borítású" serpenyőhöz milyen ár számít reálisnak.

Előre is köszönöm a válaszokat!



#palacsinatsütő
2012. okt. 13. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Viszonylag olcsón lehet kapni teflonos palacsintasütőt.

a kicsi és kimondottan palacsintás k 1500-2000 ft.(mérettől függően)

csak az legelsőnél kell kikenni olajjal. utána nagyon könnyű palacsintákat lehet benne sütni. műa. vagy fa lapáttal fordítsd meg,de könnyű feldobva is megfordítani.

én a teflonost ajánlom.

2012. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tefal serpenyőm van. Őszintén szólva fogalmam sincs miből van a borítása, de nagyon minimális olajjal (nálam ez fontos) könnyedén sütöm benne a palacsintát. Nem ragad le, egyenletesen süt. Kicsit drága volt, de megérte.
2012. okt. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Tefal vált be, nem olcsó, de megéri.


[link]

2012. okt. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is Tefal-ra esküszöm, amelyiknek piros pötty van a közepén, teflon a bevonata.Én a hagyományos, mélyebb típusban szeretek sütni, mert van a Tefalnak kifejezettem alacsony peremű palacsintasütője, de nekem az nem vált be, mert én feldobva forgatok és az alacsony pereműben nehéz ezt kivitelezni.

Azt a serpenyőt amiben palaicsntát sütök semmi másra nem használom csak kizárólag palacsintasütésre. Arra is figyelni kell hogy ne sérüljön a bevonata, csak teflon, műanyag vagy fa eszközökkel dolgozhatsz benne, kés, villa, fémdörzsi...stb elfelejtve.

Az ára olyan 2000-5000Ft körül van.

2012. okt. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is a Tefal-os középen piros pötty palacsintasütője vált be.

Jól lehet benne palacsintát sütni.

2012. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!