Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Cikinek tartják a nők, ha egy...

Cikinek tartják a nők, ha egy férfi szeret és talán tud is főzni-sütni?

Figyelt kérdés
A szilveszteri összejövetelünkön nagyon rosszul esett, hogy a társaságunkban lévő lányok megmosolyogták, hogy én vittem saját készítésű kocsonyát és töltött dagadót. Többen láthatóan nehezen hitték el, hogy tényleg én készítettem ezeket. Amikor pedig elmondtam, hogy én nagyon szeretek főzni, meg karácsonyra bejglit is sütöttem némi gúnyos megvetést éreztem. Pedig nem vagyok már tinédszer 31 éves vagyok.
2013. jan. 1. 12:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak irigykednek :) Én nem is tudok ilyeneket készíteni, nem is szeretem őket, de méltányolom, ha valaki szeret és tud is főzni, ez jó tulajdonság. Én csak azért főzök, hogy legyen mit enni.
2013. jan. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

emberfüggő

van aki imádja az ilyet

mivel sok nő nem szeret főzni

nő kollégáim azokról áradoznak, akik tudnak és szeretnek főzni...

2013. jan. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
A férjem szakács. Szerinted? :) És a nagybátyám is istenieket szokott főzni, igaz, ő csak hobbi szinten, mert a mindennapos főzés a feleségére marad, de ő is eredetileg szakácsnak készült.
2013. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
69%
én csak olyannal jövök össze aki tud.mivel ha összeköltözünk akkor inkabb a pasi föz nálunk.nem én.
2013. jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez nagyon jó :D

miért lenne ciki?

az én apám a pörköltön kívűl semmit nem tud csinálni a konyhában..

2013. jan. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Az én férjem remekül főz, sosem tartottam cikinek. Most, hogy betegsége miatt hónapok óta itthon van, ő vállalta magára a mindennapos főzést is, nekem csak a hétvége marad, nagy segítség.
2013. jan. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Sajnos szomorúan tapasztaltam, hogy a nők 99'9 %-ának az a valamire való férfi, aki nem vesz a kezébe se fakanalat, se seprűt, se vasalót, hanem ha hazamegy szétdobálja a húgyos szaros gatyáját és várja, hogy kiszolgálják. Ellenben legalább 500 000 Ft-ot keres nettóban és menő kocsija van.
2013. jan. 1. 13:02
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Az az igaz és követendő, amit a 7/7-be írtál. Ezt várják el a nők és nem a fakanalas férfit. viszont ha van pénz, farok és utána főzől is akkor vagy király ! Hidd el minden nőnek ez a vágya. Soha ne ismertem volna meg őket !
2013. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán ne gondold azt hoyg ciki, ez egy nagyon pozitív imponáló dolog ha a férfi házias. Biztos vagyok benne h. náluk a férfi be se teszi a konyhába a lábát.

Egyébként nem értem miért kell gúnyolódni ezen.Én biztos el lennék ragadtatva ha egy férfi ismerősöm ilyen ügyes lenne.

23/l

2013. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
67%

Én azért kíváncsi vagyok, hogy a mosolygósak közül, ki az, aki ezt utánad tudná csinálni. Melyik csaj tud főzni, háztartást vezetni, gondoskodni valakiről a gúnyoskák közül. Inkább az a ciki ha egy nő erre nem képes. Ez nagyobb szégyen.


Ha olyan tökösnek képzelik egyesek magukat, hogy nem kell férfi a fűnyíráshoz, villanykörte cseréhez akkor nézzék el, hogy egy pasi is tud főzni pláne ha egyedülálló. A főzés meg régóta nem tartozik a legnőiesebb munkák közé, amióta világ a világ mindig voltak férfi szakácsok és a sztárszakácsok közt is inkább férfiakat látni.


Én azért diplomatikusan megkérdeztem volna, hogy nektek ez menne? Mert ugye nők vagytok...


Egyébként sajnos javarészt igazad van. A rendes embereknek nincs becsületük sok nőnek tényleg a kigyúrt tahónál és a pénznél kezdődik a férfiasság.


Az ilyen spinéket ki kell iktatni a baráti körből egy igazi barát díjazta volna az erőfeszítésedet.

2013. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!