Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Komoly családi vita! A krumpli...

Komoly családi vita! A krumpli főzelék nálatok fehér vagy piros?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 15:28
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
68%
Úgy látom, hogy a pirosak lepontozták a fehéreket. XD
2013. márc. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem már sálakat is árulhatna egy élelmes vállalkozó-Krumplifőzelék= fehér-piros, piros-fehér, fehér-halványrózsaszín csíkokkal...

Mint a focimeccseken. drukkertek és ellendrukkerek.

zöld-fehér/lila-fehér, kék-fehér-zöld-fehér... stb, sorolhatnám a klubok színeit, szimpatizánsait.Ölre mennek egymással, amúgy talán tök normális emberek.

Meddő, értelmetlen vita.

Csak remélni merem, hogy a sütés-főzés topic nem fajul el eddig.

2013. márc. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
53%
Fehér
2013. márc. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
78%

Nálam a krumpli főzelék úgy indul, hogy hagymát párolok, majd rá sok pirospaprika (mert így szeretem), kis víz, aztán bele a krumpli, felöntöm vízzel, sózom, babérlevelet teszek bele, aztán ha megfőtt pár merőkanállal kiveszek, majd leturmixolom majorannával és tejföllel, majd ezt visszaöntöm a többihez, rottyan egyet és kész is.


Vagyis piros! :D

2013. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
60%

[link]

Innen tanultam a receptet, nekem bejött, ez számomra az etalon, és minden ez, de nem fehér.

Múltkor anyu csinált krumplifőzeléket, de olyan hóka volt... szeretem anyu főztjét, de nem ízlett annyira.

2013. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
52%
Ha lepontoznak a pirosak ha nem nálunk is fehér :)
2013. márc. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mind2! Néha fehérebb, néha pirosabb. Paprika mennyiségétől függ! De az a lényeg, hogy finom legyen! :) :D
2013. márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 csak1csajszi ***** válasza:
Valaki behabarja,valaki rántással készíti...vagyis..ugye a habarásba nem tesznek pirospaprikát,a rántásba igen..:)
2013. márc. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!