Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rántott húsra ötletek, hogy...

Rántott húsra ötletek, hogy ne a hagyományos legyen hanem kicsit izgalmasabb?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Klopfolás közben verj bele darált diót, vagy a panírba tegyél reszelt sajtot.
2013. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Áztasd be fokhagymás tejbe,utána panírozd.Én mindig így csinálom,sokkal finomabb így.
2013. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szezámmagot keverek a panírba, vagy mandulaforgácsot. Mindkettővel különleges kinézetű és nagyon finom.
2013. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szezámmgos/tökmagos/fenyőmagos, stb. panír


Fűszeres: keverj chilit, oregánót, bazsalikomot, fokhagymát, rozmaringot, ami tetszik a panírba


Sajtos panír: a parmezántól az ementáliig bármivel, mind különleges ízt ad neki


Japán tempura: jeges vízből, hideg tojásból, lehűtött és átszitált lisztből készíts csomós!! palacsintatésztát, ebbe mártsd a húsokat és forró olajba dobd. Fontos, hogy hideg és csomós legyen! Ilyen lesz: [link] isteni ropogós! zöldségeből, halakból, húsokból, mindenből megvalósítható.

2013. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyakran szoktam mustáros -hagymás rántotthúst készíteni. előző este a hússzeleteket finoman kiklopfolom, besózom. egy jó fej hagymát félkarikára vágok. egy tálkába teszek mustárt, amit borssal is ízesítek. megkenem a húsokat és egy dobozba kezdem lerakni, közben soronként megszórom a hagymával. lezárom a dobozt és a hűtőben pihen

másnapig.

ekkor a hagymákat eltávolítom, a hússzeleteket papírtörlővel megtörlöm és hagyományosan panírozom.

Nagyon kellemesen pikáns és omlós lesz.

2013. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én is szezámmagot teszek a panírba,a tojásba meg néha egy kis tejfölt.
2013. júl. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A Tescoban szoktam kentucky panírt venni, nagyon finom lesz tőle a hús, illetve Buddy Valastro panírmorzsáját szoktam itthon elkészíteni és ebbe forgatom a húst.
2013. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is szoktam tenni szezám, tökmag vagy napraforgót tenni a panírba. Darált dió vagy mandula is jó bele, esetleg zabkorba. A húst vízszintesen vágd majdnem félbe, és tegyél bele szeletelt sajtot vagy szilvát félbevágva vagy barackot félbevágva. Hajsd vissza és így panírozd be, majd süsd ki.

Én a tejbe szoktam tenni pirisaranyat vagy fokhagymakrémet.

Rántotthúsnál lehet a köretet variálni, ez is feldobja. Fűszeres krumpli, karottás-rizs, zöldborsós rizs, gombás rizs, kukoricás rizs, cukkinis-krumplipüré, krokett, hasábkrumpli, barackos köles, különféle szósz fűszeres paradicsom, sajtszósz, gyümölcsmártás, fokhagymás tejfölös, joghurtos-kapros, különféle gyümölcs is jól megy hozzá-meggy, cseresznye, almapüré, barackbefőtt, ananászbefőtt, almakompót

2013. júl. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Le szoktam sózni a hússzeleteket és tejben áztatom 1 napig, majd lecsöpögtetem a tejet, beszórom a húst őrölt borssal, kis majorannával és lisztbe, tojásba, majd kifliből készült prézli és tört natur cornflais keverékébe teszem, finom, kívül ropogós, belül lágy rántottt hús lesz belőle.
2013. júl. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is szezámmaggal szoktam és van amikor csirkehús sót szórok a tojásba. Köretnek a burgonya pürét, vajjal, kicsi olajjal, sóval, tejföllel, és kakukkfűvel keverem, fakanállal félig habos állagúra.
2013. júl. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!