Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Legjobb keksztekercs recept?

Legjobb keksztekercs recept?

Figyelt kérdés
Mindegyikben a lekvár szokott lenni az ún. "összetapasztó anyag" vagy van más verzió is?

2013. aug. 28. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Meggy levet szoktam használni ,vagy meggy lekvárt ,és kevés fekete kávét. A barát nőm pedig sárga barack lekvárt .

Anyósom meg vajat használ ahoz ,hogy össze álljon ..

A keksztekercs is az étel ami ahány annyi szokás .

2013. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én csak össze szoktam ezeket önteni: Fél kiló darált keksz, holland kakaópor, porcukor, tej, rum aroma. Én csak szemmértékre szoktam csinálni. Soha nem tettem bele lekvárt.
2013. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A darált keksz gesztenyemasszával, lefőzött kávé (cukor nélkül) és rum-aroma, alaposan összegyúrva, kidolgozva. Ha kinyújtottad, ebbe megy a citrom/vanília töltelék, feltekerve, teteje megszórva kókusz-reszelékkel.
2013. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gömbicica ***** válasza:

darált keksz, cukor, kakaó, darált dió, vaniliás cukor, vaj, cukor nélküli feketekávé, pár kanál sárgabaracklekvár, ha netán van, akkor meggylé.

egy nagyobb persze tiszta uj szemeteszsákot szoktam elvágni, hogy egy nagyobb lapot adjon ki, és két réteg között szoktam kinyujtani az asztalon a kekszes alapot. igy nem lesz semmi szutykos. és gyorsan fel lehet vele tekerni is majd. szintén zacskón szoktam kókuszba hengergetni.

2013. aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én soha nem tettem még bele lekvárt,de jónak hangzik
2013. aug. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En nem szeretem a lekvart, se a gyumolcsoket,en idaig tejet hasznaltam tapasztonak es tokeletes volt az allaga.
2013. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nutellaval, gesztenyemasszaval, suru csokipudinggal es mogyorokremmel is keszitettem mar.
2013. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gömbicica ***** válasza:
6-os. jó a tej persze, csak én ha csinálok pl., akkor nagyon sokat szoktam csinálni, és mivel fagyasztani nem szeretek ilyesmit, ha nem teszek bele tejet hütőben nagyon sokáig eláll. GYErekeimnek mindig van vendégváró, ha jön hozzájuk valaki. A tej nekem hamis. sokszor okozott problémát.
2013. aug. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor mit teszel bele, hogy osszealljon?
2013. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!