Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi volt a szombati menü? És...

Mi volt a szombati menü? És vasárnap mi lesz?

Figyelt kérdés

Én zöldborsó krémlevest főztem, utána tejfölös csirkepörköltet és desszertnek madártejet! :)

Csak érdekel, ki mit főzött, mert sok mindent tudok csinálni, de mindig jól jönnek az új ötletek! :)



2013. nov. 2. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szombaton csak lángost sütöttem. Ma rantott csirkemell lesz, rantott sajt, cukkinisuti, provancei tepsis krumplival es nekem meg az anyosomnak bádogos kelbimboval.
2013. nov. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lecsót kolbi nélkül (most fogyózok!) + rántott karfiol


Milyen az a bádogos kelbimbó?????

2013. nov. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Szombaton még volt pacal (=a szénhidrát-tartalma szinte semmi, ezért fér bele a fogyóba!) :))))

2013. nov. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szombat: lángos, később sütőtök

Vasárnap: Dubarry és madártej

2013. nov. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Baxus :D Szotarpgogram van a gepen es szerintem a badogos jobban hangzik, mint a baconos. :D
2013. nov. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tegnap rántott karfiol és máj volt krumplival, tartármártással. Ma meg tejszínes csirke rizzsel, húsleves.
2013. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szombat: Húsleves eperlevél tésztával, sült csirke és sült krumpli

Vasárnap: Tegnapi húsleves&tészta, van még sült csirke, hozzá rizibizi lesz. És nekem és a tesóimnak milánóit csinálok.

2013. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sült paprikakrémleves kaliforniai paprikából, citromos-fokhagymás krumplisaláta (ez igazából a vacsi volt, mert csak délután értünk haza)


Mára maradt még a levesből, lesz mellé zöldhagymás-szójás karaj és füstölt tofu, szezámmaggal megszórva

2013. nov. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!