Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rakott Krumpli nem hagyományos...

Rakott Krumpli nem hagyományos módon?

Figyelt kérdés

Én személy szerint rakok bele bacont is a tejföl tetejére hosszú csikokba, vörös hagymát is rakok bele nagyon finom vele és sajt is :).


Kivi vagyok ki hány féleképpen csinálja


2013. dec. 20. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a bacon helyett szalonnát szoktam rakni.
2013. dec. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egy réteg vajon párolt mexikói vegyes zöldség réteget rakok bele. Nekünk nagyon bejön. Van, aki idegenkedett tőle, de mikor megkóstolta, monda, hogy ő is így fogja csinálni. :)
2013. dec. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nálunk krumpli,tojás,virsli,kolbász van benne,semmi tejföl a tetejére,tartármártással essszük
2013. dec. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Zsiradékkal kikent tepsibe egy sor héjában főtt, pucolt krumpli, vékonyra szelt puha jó fokhagymás sülthús,, megint rá egy sor hagyma, és végül krumplival zárom le. persze közben meglocsolom a sült hús zsírjával.

egy nagy pohár tejfölt elkeverek 3-4 tojással, bele úgy kb 5 deka reszelt sajt, amivel leöntöm a rakottast. mindenhová jó folyjon be ez a massza.

a tetejére még bőven reszelt sajt, aminek a fele lehet füstös is.

A sajt rápirulásáig sütöm, addig a tejfölös.tojásos massza is finomra, de nem szárazra sül.

Savanyúsággal, kecsappal isteni tepsis kaja.

Hét szűk esztendőben csak palacsintatésztával öntöm le,az sem biztos, hogy hús kerül a krumpli közé, csak maradék felvágott,hagyma, egy kis reszelt sajt a tetejére, de így is nagyon finom.

2013. dec. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jah én még annyi mielött a tejfölt rárakom elötte megmikrozom a vajat és röntöm mindenhova aztán tejföl bacon egész csikokban és sajt is :)


Biztos fincsi lehet a többi is kipróbálom mindegyiket :)

Néha már unom a sima hagyományos moódon elkészített kajcsikat . Muszáj kitalálni néha valami újat :).

2013. dec. 21. 14:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg el lehet keverni egy tojást a tejfölbe.
2014. febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!