Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megvan valakinek a Horváth...

Megvan valakinek a Horváth Ilona szakácskönyv féle beigli recept?

Figyelt kérdés
Azt hallottam az a legjobb,bevált recept. Ha valaki elküldené,leírná,azt megköszönném. Esetleg az egész könyv pdf-n-ha úgy van privátban küldök mail címet. De más bevált,jó beigli receptet is szívesen fogadok. Köszönöm és KellemesÜnnepeket!
2013. dec. 23. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Fent van a neten, én is ezt csináltam meg tegnap, 6 rúddal, másfélszeres adagotnagyon finom lett.

[link]


Tej egy picivel kevesebb is elég bele, ne öntsd bele egyszerre a 2 dl tejet.

2013. dec. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és dió szerintem kicsivel több kell, mint 30 dkg, hogy mind a 4 rúdba elég legyen.
2013. dec. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Most kaptam agyvérzést!Gondoltam leírom Neked de nem találom a könyvem :( .Van egy új szakácskönyvem mostanában ha segítség kell ezt vettem elő. Az én alapszakácskönyvem a címe.Nagyon imádok sütni főzni ami mindig nagyon finoman is sikerül de sütemény készítésből 1-es vagyok!!De viszont amit ebből a könyvből csináltam süteményt idáig az fenséges lett.Megtaláltam a receptet a neten.Hasonlítsd esetleg össze az előttem linkelő Horváth Ilonással.Boldog Karácsonyt Neked is!

[link]

2013. dec. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt az eredeti könyv, a tartalom-jegyzék megfelelő sorára katt, akkor tudod az egyes recepteket olvasni.

2013. dec. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!