Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mien ételt lehetne csirkemellb...

Mien ételt lehetne csirkemellböl késziteni ami fogyosnak mondható?

Figyelt kérdés
Mit tudnák csinálni csirkemellböl?Oan ételre gondolok ami fogyós is lenne finom is és könnyű elkésziteni.Várom az ötleteket
2008. júl. 25. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :-)

Olajon megpíritod az apróra vágott vöröshagymát,rácsíkozod a csirkemellett,pírítod,kis hideg vizet teszel hozzá,majd ha a hús megpuhult,tegyél bele cikkekre vágott gombát,ha elfőtte a levét 1 kisdoboz főzőtejszínnel dúsítsd,szórd meg pici liszttel forrald fel,közben adj még hozzá zúzott fokhagymát .Isteni ételt kapsz,rizzsel eheted

2008. júl. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ja bocsi én vagyok az előző kommentes,természetesen a sót és az őrölt feketeborsot,ki ne felejtsd:)
2008. júl. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én minden zsiradékot elhagyva római tálban szoktam párolni. Csak a fűszer megy rá.

Ha nincs római tálad, tepsiben alufóliával letakarva is készítheted. Mellé lehet még tenni krumplit karikákra vágva és a köret is kész. Vagy zöldségféléket is lehet mellette párolni.

2008. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Felcsíkozos, sorzos-borsozod, kicsit átpirítod, öntesz rá 1-2ek szójaszószt,lefedet, párolod, majd még kicsit összesütöd. és rizzsel megeszed:Ö
2008. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!