Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Barátnőmet szeretném meglepni...

Barátnőmet szeretném meglepni az esküvőjén egy tortával. Milyet süssek?

Figyelt kérdés
Ami már kilőve: túrós, diós.
2014. máj. 8. 09:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
Amilyet szeret. D nem hinnem, hogy jo otlet tortat sütni neki, gondolom mar megrendelte a menyasszonyi tortat.m
2014. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Készülj föl egy udvarias mosolykára a részéről, mert aznap garantáltan tortamérgezése lesz mindenkinek. Két lehetőség van mélyebb benyomást tenni:

1. Vagy habos tortát készítesz amit a régi filmekben egymás arcába dobáltak az esküvőkőn....ha használva lenne, garantáltan mély benyomást tenne rá a tortád.

2. Vagy valami romatikus figurás tortát készítesz. Például nagy sikere lenne egy galambpáros tortának. A főzött csoki ami nem az a vajas gej íz mindíg sikeres íz.

3. Figurás, de vicces: Például sütsz egy téglalap alakú csokitortát, amit földíszítesz francia ágynak benne pedig marcibánből egy menyasszony és egy vőlegény feküdne. Elég csak a takaró alól kilógó részeket ( fejet ,lábat) meggyurmázni marcipánból. A takaróra ráírhatod hogy Sok Boldogságot! Az ágy fejvége lehet szív alakú

Sok sikert kívánok!

2014. máj. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocs a figyelmetlenségért! Három lehetőséget akartam írni.
2014. máj. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
53%

Ne lepd meg!! Kérdezd meg tőle szeretne e tortát.

Kb. nyolcezer torta szokott lenni, csak megmaradna kb.

Viszont ha szólsz előre, akkor beleszámítja.

2014. máj. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
17%

Ketto hasznos otletem van, tapasztalat. Az eskuvore ne suss tortat, mert csak egy lesz a sok kozul.

Vagy a leanybucsujara keszits egyet, vagy ha az eskuvore szeretnel keszulni, akkor valami mast. En a baratnomtol egy talca ccupcake-et kaptam, gyonyoruek voltak. A vajkrem mellett eheto mini viragok is vootak a tetejen. A legsikeresebb desszert volt, tobben kerdeztek utanna, honnan rendeltem. En meg mondtam, hogy ajandek volt a legjobb baratnomtol:)

2014. máj. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
A leánybúcsúja már megvolt. Nem menyasszonyi torta lesz :D, és már megkért, hogy készítsek sütiket, ezért gondoltam egy tortára is... higgyétek el, nem lesz ott töménytelen mennyiségű süti. Én 3 félét csinálok plusz a torta, és nem szeretnék semmilyen formásat vagy macerásat, mert arra nem lesz időm, csak egy egyszerű, de finom torta receptet szeretnék. :)
2014. máj. 8. 10:39
 7/24 A kérdező kommentje:
És egyébként sem (csak) neki lesz, hanem a vendégseregnek :D
2014. máj. 8. 10:40
 8/24 anonim ***** válasza:
26%
A lakodalmokon mindig rengeteg süti van, szerintem herotja lesz a sütiktől, tortáktól már.
2014. máj. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Epertorta. Sima piskóta lapok vanilias cukros tejszínhabbal meg töltesz -vagy mascarpones tejszínhabbal, ha extrabb is lehet- es eper darabokat teszel a hab tetejére még. A kesz tortat kend be tejszínhabbal, es rakd körbe babapiskotaval, tekerd körbe egy szalaggal. A tetejére szinten eper es tejszínhab.
2014. máj. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as, igen, a lakodalmakon mindig sok a süti, de azokat valakinek el is kell készítenie, nem?! Én is az egyik ilyen leszek :) (egyébként honnét veszitek, hogy rengeteg lesz, nem mindenki rendel oda 100 kg sütit meg tortát...)


Szóval valami egyszerű kéne, köszi 9, várom még az ötleteket. :) dobosra gondoltam, de arra most nincs időm, valami egyszerű kéne :)

2014. máj. 8. 13:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!