Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Barátnőmet szeretném meglepni...

Barátnőmet szeretném meglepni az esküvőjén egy tortával. Milyet süssek?

Figyelt kérdés
Ami már kilőve: túrós, diós.
2014. máj. 8. 09:09
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Azért is gondoltam a tortára a sütik mellé, mert a menyasszonyin kívül nem lesz sok... és pakolni viszont gondolom szeretnének mindenkinek.
2014. máj. 8. 13:04
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Hiába pontoztok le, szerintem akkor is felesleges, hiszen ott a mennyasszonyi torta!!!Az alapból egy nagy torta. Te meg csak neki sütöd, kb. meg se fogja enni.
2014. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%

Gesztenyés? Ahhoz a gesztenyemasszat csak összekevered a tejszínnel, felhabositod es mar kesz is.

Vág Baileys es csoki. Sima vagy kakaós piskotat töltesz meg parizsikremmel, amibe par evőkanál baileyst teszel.

Tiramisu torta, oldala babapiskotaval kirakva, mint az epresnel.

2014. máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Húú, ez jó, köszi! :) A gesztenyés és az epres is tetszik...

Mint már írtam is, NEM NEKI sütöm!!! Mit nem lehet ezen nem érteni?

2014. máj. 8. 13:18
 15/24 anonim ***** válasza:
25%
Akkor süssed, majd rájössz...
2014. máj. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

:D hihetetlen vagy! :D

Értsd már meg, hogy ő kért meg rá, hogy süssek, és ne csak 1-2 dolgot... mert másokat nem kért meg erre, anyukája fog csak de ő se sokat.

2014. máj. 8. 13:34
 17/24 anonim ***** válasza:

Nálunk volt egy kókusztorta, nagyon szép és finom volt. kakaós piskóta volt háromfele vágva, kókuszkrémmel megtöltve, körbekenve. a teteje a kókuszgolyó maszzájából készült díszítés volt. kis sodort rudakból volt egy fonat körbe, közötte meg különböző méretű aranyos (belül egy-egy szem meggyel ) kókuszgolyókból egy ízléses kupac.

Nagyon tetszett mindenkinek és nagyon finom volt, persze a kókuszimádóknak :)

2014. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
azta, ez is nagyon jól hangzik, de mivel 2 kókuszos sütit is csinálok, a tortát másmilyenre szeretném :) de köszi az ötletet, egyszer megcsinálom, imádom a kókuszt :)
2014. máj. 8. 20:00
 19/24 anonim ***** válasza:
plusz torta lehet ha veszel vagy előre készítesz mézes lapokat amiket csak megkensz kókuszos krémmel vagy kávékrémmel vagy csokoládékrémmel és kívül is. Éjszakára a hűtőben hagyod pihenni körbealufóliázva és máris van egy plusz tortád amivel nem kellett bajlódni. Elrontani sem lehet.
2014. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
67%

A cupcakees valaszolo vagyok. Ertem, hogy mi a lenyege a kerdesednek, de tortat en szemely szerint nem csinalnek. Hidd el, abbol 1 kell egy eskuvore, az pedig a menyasszonyi. Az nem csomagolni, vagy 'vendegeket jollakatni' van.

Sutit viszont csinalj, ha tenyleg szukseges, van rengeteg variacio, amit tudsz elegansan talalni.

Inverz kokuszkocka (fehercsoki bevonattal, kakaos piskotaval)

Malnas mascarpones kocka

Ferrero szelet

Meggyes vanilialepeny

Lisztmentes csokipite tejszinhabbal

Holabda

2014. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!