Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rizskochot csinálok. Egyik...

Rizskochot csinálok. Egyik helyen azt írják, hogy kivajazott tepsi liszttel beszórva. Másik helyen meg zsemlemorzsát írnak. Mi különbség van közte? én most lisztezett tepsibe tettem.

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Elszomoritalak, kivajazott kicukrozott tepsibe kell tenni.
2014. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és a lisztezett miért nem jó?
2014. jún. 1. 15:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne már jó a lisztezett...
2014. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicukrozott?????

én mindig kizsírozott zsemlemorzsával beszórt tepsibe rakom

2014. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én speciel mikróban csinálom, de a sütőben se variálnám: sütőpapír és kész :D Sosem vajazok semmit, lisztet pedig nem is használok semmihez. Ha a rizskochban van, akkor se, nagyon finom mandulásan :)

Anyám is maximum kivajazott tepsiben sütött, úgyhogy liszttel vagy morzsával szórást életemben nem láttam, csak hallottam róla.

2014. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2014. jún. 1. 16:05
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében mind a kettő jó, hiszen a lényeg, hogy ne ragadjon bele.Talán annyi a különbség, hogy a zsemlemorzsa jobban felszívja a nedvességet és nem akarok butaságot írni, de talán ropogósabbra tud sülni :))
2014. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kicukrozott? nem ég le?
2014. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Cukrozott?????? Ekkora ostobasagot hogy lehet kitalalni?

En Ramaval kikenem a tepsit vekonyan es daralt dioval vagy mandulaval (ami eppen van itthon) hintem le. Nagyon regen zsemlemorzsaztam, de amiota kizarolag reform alapanyagokkal fozok, azota valtottam. Raadasul sokkal finomabb is, mar csak ezert is ezt ajanlom.:)

2014. jún. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!