Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főztök ma? Valami jó...

Mit főztök ma? Valami jó tarhonyás ötlet? Amúgy mikor tanultatok meg főzni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 10:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
14%

Egy kérdésben egy kérdést tegyél fel.

Nem fõzök ma semmit, a hétvégén lecsót fogok.

2014. júl. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Csinálj tarhonyával lecsós húst. Ma én sem főzök, Mamánál nyaralunk, így ő főz. 23 évesen már napi szinten főztem, akkor költöztem el otthonról. Addig csak főzőcskéztem.
2014. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Sün!! ***** válasza:
73%
Ma nem főzök én sem. Lecsós hús. Pörkölt savanyúval és tarhonyával. 16-18 éves koromban. Férfi vagyok.
2014. júl. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszi :) Kedves második,jó nyaralást:)

Harmadik,fiúú? Mi inditott rá?:)

2014. júl. 11. 11:06
 5/19 anonim ***** válasza:
Ma elővettem a fagyasztóból egy régebbi marhapörköltet. Tarhonyával fogom enni. Sütit sütni 13 évesen, főzni 18 évesen kezdtem megtanulni. Kb. 35 voltam, mire úgy éreztem, tudok is.
2014. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Gyümölcsleves, sajtos rakott tészta.

14 évesen főztem először.

2014. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hogy főzöd a gyümi levest? A lecsóhoz a tarhonyát ti piritjátok?
2014. júl. 11. 11:49
 8/19 anonim ***** válasza:
27%

Ma frankfurti leves és sajtos tészta van nálunk.


Tarhonyát nemfözök, mert nem szereti a család.


10 évesen kezdtem napi szinten fözni.

2014. júl. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Húslevest velőscsonttal.


Nagyon későn és főleg önerőből, amikor meguntam hogy sose tanítják meg hiába kérem (az nekem nem működött hogy "kszítsük el együtt", nekem recept kell. Nekem nem működött hogy "hát amennyit felvesz", hanem legalább kanállal kimérve).

Olyan 20-25 voltam mikor elkezdtem, és egy-két hét alatt ment az összes leves, főzelék, köret, serpenyős hús, párolt cucc. A sütőhasználat meg a töltött húsok amikhez sose fogtam hozzá.


Tarhonya áltlaában pörkölttel jó. Deha sült/párolt zöldség közé kevered, az is kiváló.

2014. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Sün!! ***** válasza:
73%

Mi vitt rá? Érdekel a főzés, anyukám is finoman főz. Szeretek finomat enni, nem nem vagyok elhízva! :D Ha már ketten vagyunk akkor sokkal olcsóbb és egészségesebb is mint rendelni vagy elmenni valahova. Egyébként pedig jó program a párommal a főzés vagy az aznapi étel megbeszélése. Egyébként van olyan ismerősöm, aki 30 éves, egyedül él, de egy egy zacskó tészta megfőzése is fejtörést okoz, de nem mindenkinek létszükséglet, hogy főzzön, bár alapvető dolgokat illik tudni.


A tarhonyát meg szoktam pirítani egy nagyon kicsi olajon, amíg kis pírt kap a legtöbb szem, aztán vizet rá. Jó étvágyat!

2014. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!