Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Érdemes kenyérsuto gépet venni?

Érdemes kenyérsuto gépet venni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem nagyon. az első 1-2 héten még használja az ember utána meg a polcon porosodik. annyi az előnye hogy tudod mi van a kenyérben.
2014. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akinek esetleg van, adna tanácsot, hogy milyet érdemes venni, mire kell odafigyelni?
2014. nov. 8. 16:14
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Mi egy ideig gondolkodtunk rajta, de szerencsémre láttam egy ismerősnél, hogy hogy működik a gyakorlatba, milyen lesz a kenyér. Inkább maradtunk a sütőben sült kenyérnél.

2014. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sok ismerősöm nagy lelkesen vett, aztán sose lett igazán jó a kenyér.

Szinte mindenki csak kelt tészta gyúrására, kelesztésére használja.

2014. nov. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 katta25 válasza:
Szerintem érdemes, nekem is van és nagyon szeretem. Nagyon jó kenyeret sütni benne,kalácsot, abban keleszteni mondjuk a fánk tésztát ,lángos tésztát. Sokkal könnyedebbek mintha csak én magam gyúrom össze.De akkor érdemes venned ha tényleg nem leszel rest használni, mert ha a szekrény mélyére pakolod akkor mindegy mi az.Akkor még a mikro is felesleges konyhai kellék...
2014. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Nekünk van, de akármilyen receptet próbáltunk, nem ízlik a benne sült kenyér. Már ha a sütőben sütsz egy jó kis cipót, előrébb vagy íz szempontjából. A sütőben sült kalács is klasszisokkal finomabb.

Csak azért meg, hogy tésztát kavar össze vele, vagy kelessz, teljesen felesleges, ennyiért mi még elővenni is feleslegesnek tartjuk.


Az igazi, kovászos kenyér és a foszlós kalács rajongóinak nem ajánlom.

Ha valaki szereti a tejporos, margarinos, ilyen-olyan formakenyeret, meg hasonlókat, annak hasznos lehet.

2014. nov. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem megérte,bár én is csak a tészta összedolgozására használom.
2014. nov. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mikor megvettük, sok receptet kipróbáltunk, egyik se vált be. Most már csak tésztakeverésre használjuk. Legalább arra jó. Szerintem nem érdemes venni.
2014. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
én vagyok az egyetlen úgy látom aki elégedett. Nekem egy lapátos gépem van pont elég. Én a gépbe kidagasztom a tésztát majd kirakom fára beformálom ,kizsírozott vagy kiolajozott üveg tepsibe rakom és sütőbe megsütök ha érdekel írok receptet is. és hogy hogy készítsd hogy finom ropogos legyen a héja.
2014. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem megérte, sok éven keresztül heti többször készült benne kenyértészta, amit aztán a sütőben sütöttem meg, mert ott sokkal jobb lett. Kézzel dagasztani nekem nem volt kedvem és az időmet is el tudtam tölteni jobban. Viszont a gépben levőre sem árt ránézni, néha nem keverte meg tökéletesen, de ez egyszeri rövid alkalom volt, még mindig jól jártam.

Más tészta keverésére is használtam, de igen ritkán. Lekvárfőzésre is használható, de azt sosem próbáltam ki.

2014. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!