Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Igaz hogy a férfiakat a...

Igaz hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet a legjobban megfogni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem más részük sokkal jobban fogható:-))

Régen ezt tartották,de amelyik férfit ott lehet megfogni,

az megette a fészkes fene.Főleg manapság.

2010. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Én nagyon szeretem ha egy nő tud főzni. Pláne manapság, amikor szinte egyik sem tud, de még egy vajas kenyeret sem megkenni :S Elszomorító. Amikor nekem barátnőm volt nekem kellett főzni ebédet, vacsorát, hihetetlen volt. :( Ráadásul el is várta. Én szeretek jókat enni, szeretem ha főznek rám, de azért akkor sem esem kétségbe ha magamnak kell megcsinálni. Viszont a mai lányok nem nagyon tudnak főzni, nem is akarnak megtanulni.. szánalmas. Nekem volt égő, hogy a barátnőm 24 évesen nem tudott főzni, de semmit se. Szét is mentünk, persze nem ezért, de az önállótlansága az rendkívüli volt.
2010. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igaz!
2010. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hmm igen igaz :)

Nagyon nagy előny, ha egy csaj tud főzni. Az én korosztályomra ez egyáltalán nem jellemző.. amúgy is az idősebb csajokat szeretem. 19/F

2010. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk a második legjobb dolog.. Ne hidd el aki az ellenekzőjét mondja. Kaja, tiszta zokni, csak második :D
2010. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21:48 kikérem magamnak! Nő vagyok,és meg tudok kenni vajjal egy kenyérszeletet!(Viszont más már nem nagyon megy:-))))))))
2010. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

22:22!

Büszke lehetsz magadra, gondolom vajas kenyérrel szándékozol majd később ellátni a családodat is. Nem is igazán értem, hogy pontosan mit is kérsz ki magadnak? Úgy látom pont rád illett az előző leírásom, akkor mit is kérsz ki magadnak? Te sem igazán tudod ugye? Csak úgy jól hangzott ez a mondat kezdésnek nem?

2010. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Hat ez nalam bevalt! Es ennek koszonhetoen mar nem banom hogy mar 13-14 eves koromban mar kezdtem fozni talulni,mert muszaly volt!

Nem volt egyeszru,meg konnyunek se mondhatnam,de megerte, mivel a mostani baratom nagyon szereti a hasat (mint az osszes tobbi ferfi),de megjobban odavan a foztomert!:)

Es ez jo:):)

2010. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem reszben igaz, de nehogymar a no fozzon allandoan a ferfira:)
2010. febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én tényleg kikérem magamnak. Tudok főzni-sűtni (jókat). 29 éves lány vagyok, és nem 1-2 éve tudok. És az ismeretségi körömben nem én vagyok az egyedüli.

Hasukon és máson keresztül...

2010. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!