Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Úgy nassolnék valamit. De nem...

Úgy nassolnék valamit. De nem csokit. Valami mást. Könnyen, gyorsan elkészíthetőt, meleget:D Tippek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 19:35
 1/10 anonim válasza:
69%
mirelitpizza:Dv melegszendvics
2010. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az sós.. az nem nasi:)
2010. márc. 5. 19:41
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Én most tudod mit eszek. Főztem magamnak tojást, azt felszeleteltem és vajaskenyérre szépen felraktam őket. Hú nagyon finom, egy kis majonézt rá, meg megszórtam pirospaprikával. Isteni!!!!
2010. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
fahéjas tejbegríz vanília sodóval!
2010. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rögtön a tejbegríz jutott az eszembe.

Lehet valamilyen puding is, gyorsan megvan, finom is, és ha nem várod meg, hogy kihűljön, meleg :=)

Császármorzsa, palacsinta, diós vagy mákos guba/tészta, most nincs több ötletem.

2010. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

én ma probáltam ki egyszerü, finom,gyors

[link]

2010. márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
bögrés süti a mikróból :D nagyon fini.
2010. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
2010. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tedd fel a tejet forni/1/2l/,1db-tojást,2 evőkanál lisztet,cukrot,kakaóport,tejet vagy vizet keverj össze úgy hogy ne legyen csomós vagy túl sűrű /kóstold meg hogy elég édes e/.Húzd félre a forró tejet,ezt keverd hozzá,lassan keverd főzd össze.Ha kész tegyél bele sótlan margarint,jól keverd el.Nagyon finom meleg édesség,én sokat készítettem amikor nem volt othon nasi. Készíthetsz még vanilia cukros finom meleg tejlevest.Tej,cukor,pici só,vanília cukor,apró levestészta kell hozzá.A végén kicsi lisztel habard be.Még egy édesség,de ez hideg-fele sárgarépa fele cékla,a kis lukú reszelőn szoktam lereszelni,felöntöm tejjel hogy ellepje,érdemes többet készíteni,nagyon eteti magát,több napig is eláll,maglepően finom.ZS
2010. márc. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
A nyers krumplit a kis lukú reszelőn lereszeled,kell hozzá egy tojás nemsok liszt,bors,só,ha kikeverted sütheted is-pár perc az egész.Még egy,-almás palacsinta-1bd tojás,tej,liszt,pici só,cukor egy egész alma lereszelve. Sűrűbb a tésztája mint a másik palacsintának,ezért lassabban kell sütni.Ha nincs dublettád tányért tegyél a tetejére,úgy fordítsd meg.Nagyon finom.ZS
2010. márc. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!