Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van valakinek tapasztalata /...

Van valakinek tapasztalata / véleménye a TEFAL FZ301030 Actifry Essential olajsütőről (vagy hasonló Tefal Actyfry termékről) és a benne elkészített ételekről?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2015. júl. 28. 08:55
 1/7 A kérdező kommentje:
jav.: Actifry"
2015. júl. 28. 08:55
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
En akar milyen konyhai robotgepet/berendezest vettem idaig, max egyszer-ketszer hasznaltam es utana felkerult a konyhaszekreny tetejere dobozban es soha tobbe elo sem szoktam venni. Biztosan szukseged van ra?
2015. júl. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk van Actyfry sütőnk, mire vagy kíváncsi?
2015. júl. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tényleg egy evőkanál olajjal süti meg a krumplit? Milyen íze van? Finomak az ebben elkészített ételek? Másabbak az ízek, mint a hagyományosan sütés alkalmával készítetteké?
2015. júl. 28. 12:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg egy kanál olajon lehet sült krumplit sütni :) Kicsit szárazabb, de nagyon finom, mi szeretjük, de mint minden sültkrumpli ez is frissen a legfinomabb. Viszont sokkal lassabb, mintha olajban serpenyőben sütöd.

Úgy kell elképzelni, mint a hőlégkeveréses sütőt, csak kicsiben.

2015. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 29. 12:24
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nem régóta van, de imádom. A sultkrumplit is lehet ugyanolyanra készíteni vele, mint fritozben: fagyasztott krumpli, egy kanál olaj és 30 perc.
2015. aug. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!