Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki hízókúrát tudna ajánlan...

Kark13 kérdése:

Valaki hízókúrát tudna ajánlani? Hizlaló ételeket!

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok sajnos. Szeretnék hízni! Olyan ételeket/italokat szeretnék amiktől lehet ténylegesen kilókat felszedni! Tapasztalatok is jól jönnek!

2015. szept. 11. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Zsírréteget ne növessz, de egyél tápláló, energiát adó kajákat, amitől izomzatod nőhet, erősödhetsz. Gondolom a térfogatodon akarsz növeszteni, de nem zsírréteget.


Egy kigyógyult, ex-anorexiás ismerősöm (fiú) ezeket kapta, hogy megerősödjön és egészségesre "hízzon":


reggeli: gyümölcsös joghurt vagy kefir zabpehellyel, pirított magvakkal

tízórai: banán vagy más gyümölcs

ebéd: erőleves, másodiknak: köretnek főtt barnarizs vagy hasábburgonya vagy más tápláló köret és mellé valamilyen fehérjében gazdag sült (leginkább hal, pulyka vagy a csirke)

vacsi: néha ugyanolyan, mint ami ebédre volt (mert frissen kigyógyulva még nem tudott egy normál adagot megenni, így este fejezte be) vagy csicseriborsókrém=humusz és párolt zöldségek pirítóssal, teljes kiőrlésű kétszersülttel, mert ezekben szintén sok a fehérje


Lényeg, hogy ne próbálj cukorral, cukros pékárukkal, üdítőkkel és más szeméttel felhízni, mert bár gyarapodhat a súlyod, egészségesebb nem leszel tőle, csak gyengébb. A fiú osztálytársam ezeket ette, hogy ne ájuljon el a koplalástól. Volt, hogy egy nap 1 db seven days croissant-ot evett szint falatonként, gyorsan felszívódó cukor van benne, ami az agyba megy. De az ilyen kaják csak üres kalóriák.

2015. szept. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!☺ Mennyit hizott tőle? Hány nap alatt szedett fel egy kilót?☺
2015. szept. 12. 08:45
 3/6 anonim válasza:
Fogyelj, én 168 centi vagyok 45 kiló, ez nagyon nagy előny az izomzat építéshez, kezdj el úszni annyira ki leszel gyurva mint állat. Én 9 honapja uszok es opyan kocka hasam van hogy az már dirva, edzél ne hízz!
2015. szept. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lány vagyok,nem akarok kigyúrt állat lenni.xd

Majd ha hízok akkor szeretnék sportolni:)

2015. szept. 14. 17:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Menj el a MacDonald's-ba.:-D

Otthon egyél csipszet,édességet.

2015. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

160 grammos diéta kulcsszóra keress rá

Ha híznod kell, akkor 200-220 grammig nyugodtan elmehetsz.

2015. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!