Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki mit főz karácsonykor?

Ki mit főz karácsonykor?

Figyelt kérdés
Nálunk halászlé az biztos hogy lessz, töltött csirkemell, hekk, rántott sajt, francia saláta valamint krumpli saláta desszert: zserbó, hólabda

2015. dec. 22. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
2 főre főzök. Sajtos fokhagymakrémleves, zsebes karaj (karaj bevagdosva, a "zsebekbe" paradicsom, sonka, mozarella, fűszerek) sütőben sült krumplival és lilahagymás tésztasalátával. Sütinek banánkenyér és mézeskalács.
2015. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Jóvan, még kábé ezren kérdezzétek meg
2015. dec. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

24-én halászlé lesz azt 3 napra tervezzük mert csak nagyba érdemes megcsinálni és úgy finomabb is.


Akkor lesz rántott pulykamell 2 napig biztos mert jó nagy pulykát vágtunk le pár hete és melle még maradt jócskán. Lesz némi csirkeszárny és comb, meg néhány rántott halfilét is csinálok. 25-én is ez lesz az ebéd annyi különbséggel hogy sütök ki néhány karajt is. köretnek sült krumpli és rízs lesz mert valaki ezt szereti valaki meg azt. 26-án pedig töltött csirkét csinálok krumpli pürével. 27-én vendégségbe megyünk a barátainkhoz akkor nem főzök :)


Sütiből csinálok muffint, a bejgli most készül. Akkor lesz még kókusz tekercs meg a húgom hoz nekünk sajtos rudat, a barátnőm mézeskalácsot fog holnap sütni abból is kapunk

2015. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Halászlé,sült pulyka,rakott hús,rántott csirkemell,franciasaláta.Idénnem lesz töltött káposzta,3 hete ettünk,senkinek nem kell.

Sütit még nem tudom,de bejgli és zserbó az alap.

2015. dec. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Marhahúsleves, krumplisaláta, rántott csirkemell, bécsi szelet, töltött káposzta, kocsonya, diótorta, fantaszelet
2015. dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

Harcsapaprikás juhtúrós-kapros galuskával, szűzpecsenye leveles tésztában, aszaltszilvával-hajszálvékony nyers füstölt sonkával és ementáli sajttal töltött csirkemell.

Majonézes és friss saláták kíséretében.

2015. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

nálunk kelet-szlovákiai-magyaros szabvány karácsonyi menü lesz:

korhelyleves, savanyú káposztával, füstölt kolbásszal, gombával, tejföllel

francia saláta, kirántott hal és kirántott hús

süteményt azt szerintem vesszük, így annak fajtáját nem tudom

2015. dec. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Halászlé, mákos, diós bejgli, szülinapomra pedig túró rudi tortát. :)
2015. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak kettőnkre főzünk a férjemmel. Ez lesz a menü:


Fűszeres répakrémleves ricottával, petrezselyemmel

Vörösboros erdei gomba tartare magos salátával, fűszervajas baguette-el és kecske-valamint báránysajtos ropogóssal (olvasztott sajt formázva)

Éééés végre eldöntöttem mi legyen a desszert, mert ezen vacilláltam egy hónapja: vörösboros sült körte mascarponekrémen, fahéjjal és étcsokoládéval.


Másnap raklettezni fogunk és sajtfondü is lesz mellé.


Édességnek van itthon nugátos jégkrém, diós bejgli és csokis fahéjas keksz.

2015. dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Arra azért kíváncsi lennék, melyik báránynak van teje, amiből báránysajtot lehet készíteni.

Ha juhsajtot írtál volna, hihetőbb lenne ez a fergeteges menü...

2015. dec. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!